Сьогодні у київському Палаці спорту відбувся перший зимовий фестиваль хокею під назвою Winter Classic, в якому взяли участь учні та тренери ДЮСШ «Крижинка», а також гравці чоловічої команди «Київ Кепіталз».

Відзначимо, що захід був приурочений до Дня Святого Миколая, який було вирішено відсвяткувати у колі великої родини «Київ Кепіталз». Для майстер-класу від хокеїстів нашого клубу на головну льодову арени країни завітали учні ДЮСШ «Крижинка» 2013-2018 р.н.

Програма фестивалю складалася з таких дисциплін: учасники змагалися у грі 3х3, а також взяли участь у різноманітних естафетах та виконанні булітів. Після його завершення юні хокеїсти отримали святкові подарунки, а також мали змогу зробити світлини на згадку зі спеціальної фотозони.

Після змагання на льоду всі отримали змогу зігрітися смачним какао зі смаколиками, а молоді спортсмени разом з їхніми батьками мали нагоду поспілкуватися з хокеїстами «Київ Кепіталз» та взяти у них автографи.

Тимур Лапко, гравець ХК «Київ Кепіталз»: «Мені дуже сподобався цей захід. Скажу відверто, що у моєму дитинстві такого не було. Тож, я намагався допомогти юному поколінню відчути святкову атмосферу. У наш непростий час подібні фестивалі хокею є важливими для дітей, які мають відволікатися від воєнних реалій. Щодо спільного тренування, то можу сказати, що юне покоління дуже добре себе проявило. За ними майбутнє нашого клубу».

Ігор Архипенко, директор ДЮСШ «Крижинка»: «Насправді такий захід є розповсюдженим в усьому світі. Зараз чоловіча команда мала паузу, тому якраз випала нагода провести фестиваль хокею, приурочений до святкування Дня Святого Миколая. Спільне тренування майстрів та дітей – це неабияка мотивація для юних хокеїстів. Вони мають змогу побачити куди їм потрібно рухатися. Дуже приємно після таких майстер-класів бачити усміхнені обличчя як учнів, так і батьків. Це перше подібне свято за тривалий час, коли разом на льоду задіяні професіонали та діти. Останні ще й отримали подарунки, тому їхній радості не має меж».

Звичайно, у кожній естафеті є переможці, але сьогодні ними стали всі учасники дійства, які провели цю суботу у святковій атмосфері. Тож, нам залишається лише очікувати наступних святкових заходів.

Фото Winter Classic за цим посиланням