Склад «Київ Кепіталз» поповнили титуловані майстри.

Ветерани українського хокею 39-річний Сергій Черненко та 40-річний Костянтин Рябенко продовжать кар’єру у лавах «Київ Кепіталз». Минулий сезон хокеїсти провели у складі київського «Арсенала», де допомогли оформити чергове чемпіонство в першій лізі.

Захисник Рябенко – вихованець столичного «Сокола» і з цією командою виграв два чемпіонства у 2004 та 2008 роках. Також фактурний гравець виступав у Польщі, Казахстані та Румунії. У бухарестській «Стяуа» та «Дунареї» з Галаті Костянтин виграв три національні чемпіонати у 2003, 2015 та 2016 роках.

Нападник Черненко більшу частину своєї кар’єри віддав київському «Соколу», вихованцем якого є. У складі «біло-синіх» Сергій виграв три чемпіонські титули, а ще одне «золото» України оформив у 2014 році з неіснуючим вже «Компаньйоном». Також новачок «Кепіталз» доповнив свою колекцію нагород двома тріумфами в чемпіонаті Румунії з «Дунареєю» у 2015 та 2016 роках та закріпив своє ім’я серед тріумфаторів чемпіонату Туреччини-2019 у стамбульському «Зейтінбурні».

Зазначимо, що Рябенко (29 ігор) та Черненко (35) зіграли на двох 64 матчі у формі національної збірної України.