Захисник «Київ Кепіталз» Деніс Берднікс розповів як проводить літню паузу, підбив підсумки сезону, що минув, поділився улюбленими місцями Києва та очікуваннями від майбутнього ігрового року.

Денісе, у чемпіонаті України нині триває пауза. Як проводиш міжсезоння?

Зараз знаходжуся у Києві. Нещодавно почав активно готуватися до нового сезону. Тренуюся, щоб покращувати власні навички.

Які підсумуєш сезон 2023/2024 для «Київ Кепіталз»?

Вважаю, що сезон вийшов досить непоганим. Особливо відзначу його першу половину. Команда плідно попрацювала, але ми можемо значно краще. Спробуємо це продемонструвати у новому ігровому році.

На твою думку, чого команді не вистачило, щоб проявити себе краще у матчах плей-офф проти «Сокола»?

Вважаю, що нам не вистачило віри у себе та впевненості у власних силах. Тобто, справа більше у психології.

Під час плей-офф ти отримав дискваліфікацію на один з матчів (вже постфактум). Наскільки важко було усвідомити, що не матимеш змогу допомогти команді й спостерігатимеш за грою з трибун?

Було дуже важко психологічно. Дивитися матчі з трибун й не мати змоги допомогти хлопцям на льоду – найгірше, що може бути.

Які ТОР-3 матчі команди у сезоні ти міг би відзначити?

Почну з матчу проти «Кременчука», в якому я дебютував за «Київ Кепіталз». Тоді ми перемогли з рахунком 6:0. Далі відзначу два поєдинки з «Соколом», один з яких відбувся у регулярці, а інший – вже у серії плей-офф.

Яка з закинутих шайб впродовж сезону тобі запам’яталася найбільше?

Переможна шайба у матчі плей-офф проти «Сокола».

Проти кого з нападників було найважче грати цього сезону?

Напевно, відзначу капітана «Кременчука» Віталія Ляльку.

Ти казав про перші враження щодо Києва. Після понад семи місяців у столиці, що б міг ще відзначити? Які місця найбільше любиш відвідувати?

Я вперше перебуваю у Києві в літній час. Тут теплий клімат, і це мені дуже подобається. Дуже люблю прогулянки вечірнім містом. Улюблені місця: Батьківщина-Мати та скляний міст. З нього дуже люблю милуватися Дніпром.

Ти став одним з перших хокеїстів, які перепідписали контракт з клубом на сезон 2024/2025. Розкажи, як проходив процес?

Розмова про укладання нової угоди почалася ще у лютому. Втім, щоб не відволікатися від плей-офф, терміни розгляду цього питання трохи змістили. Після завершення сезону ми зустрілися з керівництвом «Київ Кепіталз» та досягли компромісу. Мені дуже подобається рівень клубної організації. Тож, радий залишитися тут.

Що побажаєш вболівальникам «Київ Кепіталз» у період літньої паузи?

З нетерпінням очікую на новий сезон разом з ними. Будемо намагатися тішити їх якомога більшою кількістю перемог й сподіваємося якомога частіше зустрічатися на трибунах!