Поєдинок 1. 13-те січня, 18:00, м. Одеса, Палац спорту. Трансляція: YouTube Хокей LIVE

Поєдинок 2. 14-те січня, 10:00, м. Одеса, Палац спорту. Трансляція: YouTube Хокей LIVE

Після новорічної паузи повертаються на лід і наші дівчата. Цього вікенду підопічні Євгена Аліпова вперше проведуть виїзні поєдинки. «Київ Кепіталз» вирушать до Одеси, де зіграють з «Сестрами Кракен».

Наприкінці грудня обидві команди зіграли спарений тур у Києві. Жодних проблем у тих матчах господарки не мали, відвантаживши суперницям по 17 шайб у кожному з поєдинків. Натомість, пропустивши лише одну.

До цього туру «Кепіталз» підходять в якості лідерок. Щоправда й харківські «Пантери» також очок не втрачали. Втім показник результативності киянок дійсно вражає (74 голи у чотирьох зустрічах).

Відзначимо, що одразу п’ятеро хокеїсток нашої команди перебувають на чільних позиціях за статистикою гол+пас. Зокрема, відзначимо сестер Аліпових. Елізабет є лідеркою за кількістю закинутих шайб (19+9 передач), а Елен віддала найбільше результативних передач (15+11 голів). Також згадаємо показники ефективності Надії Косіч (8+11), Анна Голіциної (11+6) та Юлії Добровольської (5+11), які входять до вже згаданого ТОР-5.

Звичайно, після грудневих матчів фаворитом у цих зустрічах вважаються «Кепіталз». Підопічним Євгена Аліпова потрібно набирати шість очок, аби продовжувати лідирувати й не зважати на результати конкуренток. Натомість, команда Олександра Бобкіна спробує продемонструвати свої найкращі якості вже на рідному льоду.