Шановні вболівальники Київ Кепіталз!

Ми хочемо висловити нашу щиру подяку за вашу непохитну підтримку, особливо в ці складні часи. Висловлюємо глибоку повагу хоробрим захисникам та захисницям України, які дозволяють нам і надалі плекати майбутнє нашого улюбленого виду спорту.

Перший рік приніс як перемоги, так і виклики. Це був невтішний сезон для нашої першої команди, і є багато речей, які ми можемо і будемо робити краще.

Проте невдачі не можуть затьмарити досягнення. Наша молодіжна команда стала чемпіоном Молодіжної хокейної ліги. Крім того, наша жіноча команда здобула срібло Чемпіонату України. Наші ветерани та аматори також показали себе з найкращого боку, завоювавши дві золоті та одну бронзову медалі.

Незаперечно, що війна є серйозним викликом для розвитку українського хокею. Ми залишаємося розчарованими упередженою позицією керівного спортивного органу, конфліктами інтересів у його керівництві та випадками відкритого цькування наших тренерів. Попри ці перешкоди, ми з оптимізмом дивимося у майбутнє. Ми віримо в чесну конкуренцію та продовжуватимемо боротися за ці принципи законними засобами.

Ваша присутність на трибунах і онлайн-підтримка завжди були нашою рушійною силою. Хоча ми й нова команда, але невпинно продовжуємо реалізацію нашої мети – відбудові довгострокового успіху сучасної хокейної організації. Наші гравці з гордістю носять цю форму та викладаються на повну для вас, наших відданих вболівальників.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Якби зараз важко не було країні, все одно ми віримо, що маємо й надалі підтримувати та розвивати український хокей. 

З нетерпінням чекаємо повернення у наступному сезоні!

З вдячністю,

Засновники ХК “Київ Кепіталз”.