Офіційна заява хокейного клубу «Київ Кепіталз»

Група власників Kyiv Capitals під керівництвом мажоритарного власника Євгена Зіміна звертає увагу на останні події:


«Ми, група власників клубу, хочемо висловити наше глибоке розчарування та прикрість від подій, які відбулися останніми днями. Упродовж цього процесу ми підтримували постійний зв’язок з Федерацією хокею України (ФХУ) та нашою командою менеджменту. Важливо прояснити нашу позицію та наміри на майбутнє.


Між групою наших власників і керівництвом ФХУ відбулися щирі розмови щодо наших спільних цілей і очікувань прогресу та розвитку протягом сезону 2023-24. Ми також визнаємо та цінуємо вагомий внесок Вадима Шахрайчука в роботі з Національною збірною України з хокею.


Наші очікування щодо майбутнього сезону залишаються незмінними та здійсненними, і ми не передбачаємо змін у нашій хокейній команді на даному етапі. Ми розчаровані останніми рішеннями Федерації хокею України. Будь-які подальші маніпуляції можуть зашкодити підготовці наших гравців і тренерського штабу, оскільки вони готуються до майбутнього сезону, який має розпочатися протягом місяця.


Ми хочемо зазначити, що ми добре поінформовані про висунуті звинувачення та можемо підтвердити, що вони необґрунтовані. Ми твердо стоїмо на боці Вадима Шахрайчука і будемо продовжувати регулярні та конструктивні діалоги з нашим хокейним керівництвом. Наша головна мета — знайти справедливе вирішення.

Відданість «Київ Кепіталз», нашим гравцям і уболівальникам залишається непохитною. Ми з нетерпінням чекаємо успішного та гармонійного майбутнього, коли ми працюватимемо разом для досягнення спільних цілей».


Євген Зімін, мажоритарний власник хокейного клубу «Київ Кепіталз»