Підопічні Євгена Аліпова підхопили переможний запал чоловічої команди й закинули 15 шайб без відповіді у ворота суперниць.

«Київ Кепіталз» (Київ) – «Придніпровськ» (Дніпро) – 15:0 (3:0, 7:0, 5:0)

Шайби: 1:0 – Голіцина, 00:10; 2:0 – Елізабет Аліпова, 01:25; 3:0 – Копилова, 08:01; 4:0 – Елізабет Аліпова, 20:32; 5:0 – Ібрагімова, 24:03; 6:0 – Голіцина, 25:52; 7:0 – Елізабет Аліпова, 30:10; 8:0 – Елізабет Аліпова, 33:21; 9:0 – Елен Аліпова, 38:10; 10:0 – Елізабет Аліпова, 39:59; 11:0 – Добровольська, 41:28; 12:0 – Гарбуза, 47:51; 13:0 – Елізабет Аліпова, 50:39; 14:0 – Косіч, 51:16; 15:0 – Елізабет Аліпова, 53:30

«Київ Кепіталз»: Ірина Заїченко (Мар’яна Гамарник, 40:00); Світлана Капралова – Валерія Копилова, Анна Голіцина – Елен Аліпова (с) – Елізабет Аліпова; Валерія Гарбуза – Ангеліна Майфельд, Олеся Ібрагімова – Юлія Добровольська – Надія Косіч; Меланія Федоренко – Катерина Андрущенко –Анна Горбач
Головний тренер: Євген Аліпов

«Придніпровськ»: Дар’я Молдован; Тетяна Ситник – Ярослава Зозуля, Юлія Роженко – Яніслава Кротенко – Оксана Вовкодав; Ольга Антонова – Анастасія Лебеденко, Юлія Вульфсон – Вероніка Тимченко – Дарина Кравцова; Поліна Приходько, Мілана Селентій – Поліна Концевич – Наталя Лисенко
Головний тренер: Олександр Лаломов

Столичні хокеїстки у прямому сенсі слова захопили ініціативу у зустрічі з перших секунд. Елен Аліпова виграла стартове вкидання, відпасувала на свою сестру Елізабет, а остання вивела на ударну позицію Голіцину, яка відкрила рахунок у поєдинку.

Події розвивалися досить стрімко й незабаром «Кепіталз» подвоїли свою перевагу. На цей раз завершальний кидок виконувала Елізабет Аліпова, яка відкрила лік своїм шайбам у цьому чемпіонаті. До середини першого періоду киянки відзначилися ще однією шайбою. На цей раз розписатися у володіннях суперниць завдяки сольному проходу вдалося Копиловій.

Після перерви підопічні Євгена Аліпова лише додавали, відчуваючи все більшу впевненість на льоду. Господарки знову відзначилися на першій хвилині періоду. Елізабет Аліпова перехопила шайбу у суперниці й оформила дубль.

Незабаром «Київ Кепіталз» скористалися невдалими діями суперниць біля власних воріт й відзначилися вп’яте. Капралова прострілила на п’ятачок, Косіч пробила, але її удар відбила Молдован. Однак під час добивання Ібрагімової кіперка «Придніпровська» була безсилою.

Шосту шайбу киянки знову закинули після виграного вкидання. Елен Аліпова швидко зорієнтувалася й вивела віч-на-віч Голіцину, яка оформила дубль.

До другої перерви у воротах Молдован побували ще чотири шайби. Всі взяття воріт записали на свій рахунок сестри Аліпови. Елізабет відзначилася тричі, оформивши пента-трик за підсумками двох двадцятихвилинок, а також до свого активу один гол додала Елен.

У третьому періоді киянки не зупинялися й відзначилися ще п’ять разів. За результатами зустрічі Елізабет Аліпова формила одразу сім закинутих шайб, а ще тричі взяття воріт на свій рахунок записали Добровольська, Гарбуза та Косіч. Таким чином, перший матч в історії ЖК «Київ Кепіталз» вийшов по-справжньому ударним. Тож, щиро вітаємо дівчат з дебютною звитягою!

Відзначимо, що в іншій зустрічі «Пантери» на виїзді переграли «Сестер Кракен» з рахунком 13:1. У неділю о 13:30 киянки та дніпрянки проведуть другий очний матч.