Дворазовий чемпіон України Владислав Луговий підписав контракт із Київ Кепіталз.

Визнаний найкращим асистентом минулого регулярного сезону 2022/23, нападник Владислав Луговий, продовжить свою професійну кар’єру під керівництвом головного тренера Вадима Шахрайчука в складі команди «Київ Кепіталз».

Луговий, народився в Сімферополі та вихованець херсонського «Дніпра», 27 років, у минулому сезоні став переможцем чемпіонату України, виступаючи за команду «Легіон» з Калуша. Його досягнення включають 43 очки (11+32) у 30 матчах, завоювання звання найкращого асистента чемпіонату України та високе місце серед найкращих бомбардирів ліги. У плей-оф, де «Легіон» вперше представляв свою команду в професійному хокеї, Владислав також відзначився гольовою передачею в трьох іграх.

Вся його кар’єра, крім сезону 2014/15 у кишинівській «Платині» (МХЛ-B), пройшла в Україні, де він виступав за «Кременчук» (4 сезони), «Донбас» (2 сезони), а також по одному сезону у херсонському «Дніпрі», «Маріуполі» та харківському «Рулав Одд». Зокрема, в складі донецького клубу, Луговий двічі вигравав звання чемпіона (2018, 2019) та піднімав наш гордість – кубок над головою.

Важливо зазначити, що новий гравець «Кепіталз» має досвід виступів за всі рівні, від юніорської до молодіжної та національної команди. В складі киян Владислав планує повернутися та продовжувати розвиватися в головній команді.