Підопічні Вадима Шахрайчука вчетверте протягом чемпіонату пропустили від «Сокола» дві шайби, закинувши у відповідь лише одну.

«Київ Кепіталз» (Київ) – «Сокіл» (Київ) – 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)

Шайби: 0:1 – Жеребко (Захаров, Янішевський), 00:42; 1:1 – Берднікс (Черненко, Дворник, подвійна більшість), 10:45; 1:2 – Жеребко (Толстушко), 49:43

«Київ Кепіталз»: Борис Бабік; Костянтин Рябенко – Деніс Берднікс, Владислав Куцевич – Сергій Черненко (с) – Ярослав Панченко; Еету Моксунен – Павло Таран, Андрій Кривоножкін – Микола Дворник – Микита Олійник; Валентин Сірченко – Данило Бабчук, Євген Секірко – Владислав Луговий – Данило Тищенко; Денис Плесовських – Тимур Лапко, Єгор Безуглий – Олександр Валькун – Олександр Койда
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

«Cокіл»: Богдан Дьяченко; Всеволод Толстушко – Олександр Філімонов, Сергій Бабинець – Вадим Мазур (с) – Володимир Чердак; Володимир Алексюк – Олексій Янішевський, Віктор Захаров – Денис Бородай – Максим Жеребко; Микита Полоницький – Олександр Горлушко, Ілля Собченко – Артем Бондарев – Максим Разумов; Денис Гайдук, Євгеній Говорушко – Василь-Юрій Качан – Ігор Слюсар
Головний тренер: Олег Шафаренко

До звітної зустрічі «Кепіталз» підходили в якості лідерів чемпіонату за втраченими очками. До того ж, саме сьогоднішні господарі записали до свого активу перемогу в останній очній зустрічі після двох поразок у булітних серіях. Тож, обидвом суперникам було що доводити.

Розвиватися події на льоду почали дуже швидко. Вже на 42-ій секунді номінальні гості зуміли вийти вперед. Захаров віддав на п’ятачок, а Жеребко заштовхав шайбу у володіння Бабіка.

У середині періоду підопічні Вадима Шахрайчука отримали чудовий шанс відігратися завдяки грі у подвійній більшості після вилучень Толстушка та Бородая. Зробити це номінальним господарям вдалося буквально у другій своїй атаці. Черненко асистував Бердніксу, а герой попереднього протистояння з «Соколом» знову вразив володіння Дьяченка кидком здалеку.

До завершення періоду перевагою володіли саме «Кепіталз», створивши чимало нагод біля володінь суперників, але схилити шальки терезів на свою користь до першої перерви їм не вдалося.

У другій двадцятихвилинці вже команда Олега Шафаренка мала шанс пограти 5х3 після того як на лаву для штрафників по черзі відправлялися Койда, Куцевич, Безуглий та Берднікс. Однак ті загальні 47 секунд «соколята» не використали.

Водночас тривалу гру у звичайній більшості «соколята», здавалося б, конвертували у закинуту шайбу Алексюка. Однак арбітри скасували взяття воріт через гру Бородая високо піднятою ключкою. Після цього «Кепіталз» отримали шанс пограти 5х4 протягом майже 3,5 хвилин. Щоправда, на цьому парад вилучень не завершився. Кривоножкін і Бабинець отримали по дві хвилини штрафу, а команди продовжили грати 4х3. У підсумку дуже насичений на події період минув без змін у рахунку.

За такого перебігу характер гри мала змінити друга закинута шайба однієї з команд. У середині заключного періоду вдруге вийти вперед зумів «Сокіл». Толстушко віддав на Жеребка, а Максим скористався втратою рівноваги від Рябенка й майстерно реалізував свій вихід віч-на-віч з Бабіком, оформивши дубль.

У другій половині періоду підопічні Вадима Шахрайчука тиснули на ворота суперників, створивши чимало моментів, але Дьяченко був бездоганним на останньому рубежі, вперше пропустивши у дербі з «Кепіталз» менше двох шайб.

Тож, команді Олега Шафаренка вперше у сезоні вдалося здобути три очки за підсумками матчу проти «Київ Кепіталз», що допомогло їй очолити турнірну таблицю з 42-ма балами в активі. Натомість, підопічні Вадима Шахрайчука залишилися на третій сходинці зі здобутком у 38 пунктів.

Свій наступний матч наша команда проведе 11-го січня. Її суперником стане «Кременчук». Натомість, «Сокіл» днем раніше поміряється силами з «Дніпром».