Хокейний клуб «Київ Кепіталз» повідомляє вболівальників нашого Клубу та шанувальників хокею що нами оскаржується некомпетентне та упереджене суддівство матчу, який відбувся 3 лютого 2024 року.

28 лютого ми отримали рішення Апеляційного комітету Федерації хокею України (ФХУ), який відмовив в задоволенні нашої скарги. Ми вважаємо це рішення також упередженим та таким, що прийняте з порушенням принципів здійснення спортивного правосуддя та регламентних норм ФХУ.

Згідно зі статутом ФХУ, зазначене рішення Апеляційного комітету може бути оскаржене у Спортивному арбітражному суді у м. Лозанна, Швейцарія, хоча в самому рішенні ФХУ зазначає, що воно є остаточним і не підлягає оскарженню.

Клуб висловлює намір дізнатися про можливість та процедуру оскарження рішення в міжнародній інстанції, для чого направив відповідний запит керівництву ФХУ та очікує на подальші роз’яснення. 

ХК «Київ Кепіталз» прагне до справедливості та чесної гри на всіх рівнях хокею з шайбою і залишається відданим принципам спортивної честі та професіоналізму.

Ми будемо і далі інформувати Вас про хід подій у даній справі.