Зразковий третій період допоміг підопічним Вадима Шахрайчука взяти реванш за п’ятничну поразку у протистоянні з командою Олега Шафаренка.

«Сокіл» (Київ) – «Київ Кепіталз» (Київ) – 2:3 (1:1; 1:0; 0:2)
Шайби: 1:0 – Захаров (Янішевський, Благий, більшість), 10:01; 1:1 – Панченко, 18:05; 2:1 – Захаров (Толстушко, більшість), 20:48; 2:2 – Панченко (Черненко, Берднікс), 43:30; 2:3 – Берднікс (Куцевич), 51:26
Рахунок у серії: 1:1

«Cокіл»: Богдан Дьяченко; Всеволод Толстушко – Олександр Філімонов, Володимир Чердак – Вадим Мазур – Сергій Бабинець; Олексій Янішевський – Володимир Алексюк, Роман Благий (с) – Віктор Захаров – Максим Разумов; Павло Дворецький – Микита Полоницький, Руслан Ромащенко – Артем Бондарєв – Денис Бородай; Денис Гайдук – Олександр Горлушко, Ілля Собченко – Василь-Юрій Качан – Євген Говорушко
Головний тренер: Олег Шафаренко

«Київ Кепіталз»: Борис Бабік; Костянтин Рябенко – Деніс Берднікс Владислав Куцевич – Сергій Черненко (с) – Ярослав Панченко; Павло Таран – Валентин Сірченко, Андрій Кривоножкін – Євген Секірко – Микита Олійник; Павло Таран – Олександр Койда, Данило Тищенко – Микола Дворник – Владислав Луговий; Олександр Валькун – Данило Бабчук, Денис Плесовських – Олександр Койда – Єгор Безуглий
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

Перед другим поєдинком наставники команд не вдалися до великої кількості змін. У «Сокола» вони стосувалися четвертої п’ятірки, до якої потрапили Говорушко та Гайдук замість Жеребка, а також третьої ланки нападу, куди Олег Шафаренко перевів Ромащенка, замінивши ним Слюсаря. Натомість, «Кепіталз» важко було здивувати суперника заявкою, адже глибина складу у команди Вадима Шахрайчука є меншою. Водночас, внутрішні зміни більше акцентовані на обороні. Відповідно, другу пару захисників склали Таран і Сірченко, а третю – Лапко та Моксунен.

Цього разу першу шайбу у зустрічі вболівальники побачили у стартовомуперіоді. З плином десяти хвилин номінальним господарям вдалося реалізувати другу для них більшість. Бабік зреагував на кидок Янішевського у падінні, але був безсилим проти добивання від Захарова.

Втім, ближче до першої перерви команда Вадима Шахрайчука зробила рахунок рівним. Панченко скористався помилкою Дворецького й підхопивши шайбу потужним кидком змусив капітулювати Дьяченка. Для Ярослава цей гол став 33-м у сезоні.

На старті другого періоду команда Олега Шафаренка вдруге вийшла вперед, знову зробивши це під час гри у більшості. Захаров реалізував вихід 2в1, оформивши дубль.

У другій 20-хвилинці «Кепіталз» продовжили більше вилучатися, ніж «Сокіл» й номінальні господарі отримали змогу пограти у подвійній більшості впродовж 28-ми секунд. На цей раз скористатися своєю кількісною перевагою нашим суперникам не вдалося.

За 25 секунд до завершення другого періоду «Кепіталз» знову залишилися втрьох після синхронного вилучення Тарана і Берднікса. Втім, за сім секунд Мазур вдвічі скоротив кількісну перевагу «Сокола», заробивши свої дві хвилини штрафу.

Однак команда Вадима Шахрайчука вистояла й зрівняла рахунок вже за гри у рівних складах. Черненко чудовою передачею знайшов Панченка, який завдяки невідпорному кидку оформив дубль.

У середині періоду «Кепіталз» отримали непоганий шанс у вигляді шестихвилинної більшості після подвійного штрафу для Бондарєва, але дуже швидко вилучення для себе отримав і Секірко. Проте, під час гри 4х4 номінальні гості вийшли вперед. Вкотре у матчах з «Соколом» себе вдало проявив Берднікс, який відзначився 11-м голом у сезоні, втретє вразивши ворота саме команди Олега Шафаренка.

Ця зустріч стала повторенням попереднього переможного поєдинку «Кепіталз» у протистоянні з цим суперником. Тоді наша команда також відігравалася, оформивши підсумкову звитягу з ідентичним рахунком. Натомість, вирішальний гол і того разу на до свого активу записав латвійський захисник.

Таким чином, підопічні Вадима Шахрайчука відсвяткували дебютну вікторію у півфінальній серії, вирівнявши ситуацію в її перебігу. Наступна зустріч між командами відбудеться 6-го березня.