Підопічні Вадима Шахрайчука поступилися «Дніпру» у серії булітів.

«Дніпро» (Херсон) – «Київ Кепіталз» (Київ) – 3:2, Б (2:1; 0:1; 0:0; 0:0)
Шайби:
1:0 – Стецюра (Сидоренко, Портной), 06:42; 1:1 – Кривоножкін (Секірко), 13:48; 2:1 – Крикля (Ратушний), 19:13; 2:2 – Кривоножкін, 29:15; 3:2 – Крикля (переможний буліт)

«Дніпро»: Едуард Захарченко; Гліб Варава – Євген Ратушний, Микита Сидоренко – Ілля Крикля – Сергій Стецюра; Валентин Алексюк – Антон Стоцький, Михайло Цюра – Іван Омельчук – Дмитро Кобильник; Артем Портной – Расім Абдуллаєв, Дмитро Мосюк – Сергій Пойманов – Дмитро Сапожнік; Кирило Бортніков, Арсен Олійник – Руслан Бойко – Костянтин Яценко
Головний тренер: Олександр Бобкін

«Київ Кепіталз»: Борис Бабік; Данило Тищенко – Деніс Берднікс, Владислав Куцевич – Сергій Черненко (с) – Ярослав Панченко; Еету Моксунен – Тимур Лапко, Андрій Кривоножкін – Євген Секірко – Микита Олійник; Валентин Сірченко – Костянтин Рябенко, Єгор Безуглий – Микола Дворник – Владислав Луговий; Олександр Древаль – Данило Бабчук, Денис Плесовських – Олександр Валькун – Олександр Койда
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

До цього поєдинку кияни підійшли з поповненням у складі. Як ми анонсували раніше, до складу «Кепіталз» після дискваліфікації повернувся Черненко. Натомість, ще один матч з цієї причини змушений пропустити Таран. Водночас, «щуки» не могли розраховувати на Щербака.

Після активного початку рахунок у зустрічі вдалося херсонцям. Стецюра втік від Секірка й переграв Бабіка після виходу віч-на-віч. Втім за 35 секунді гості отримали шанс пограти у подвійній більшості. Щоправда, реалізувати таку нагоду підопічним Вадима Шахрайчука не вдалося.

У другій половині періоду «Кепіталз» вирівняли ситуацію на табло під час гри у рівних складах. Секірко здійснив накидання на п’ятачок, а Кривоножкін підставив ключку, дезорієнтувавши Захарченка.

Тим не менш, на першу перерву саме команда Олександра Бобкіна пішла в якості лідера. Ратушний прострілив на Криклю, а нападник «Дніпра» у боротьбі з Моксуненом ефектно переправив шайбу у ворота суперників.

У другій 20-хвилинці можливість пограти 5х3 отримали вже херсонці. Втім і у них з реалізацією не склалося.

Не обійшлося без великих штрафів у складі «Кепіталз» й у цій зустрічі. Сірченко за удар Сидоренка ключкою заздалегідь завершив матч, а кияни змушені були п’ять хвилин грати у меншості.

Тим не менш, за такої ситуації кияни зуміли відігратися. Сталося це під час гри 4х4 завдяки двохвилинному штрафу для Сидоренка. Кривоножкін майстерно об’їхав ворота й проштовхнув шайбу у кут володінь Захарченка, оформивши дубль. Для Андрія цей гол став 26-м у сезоні.

На 35-ій хвилині кияни знову отримали змогу діяти у подвійній більшості. Щоправда, тривала вона всього 35 секунд. Щасливою ця магія чисел для «Кепіталз» не стала.

У напруженому третьому періоді жодній з команд відзначитися не вдалося. Відповідно, вдруге поспіль за підсумками 60-ти хвилин гри в Одесі було зафіксовано нічию з рахунком 2:2.

Не закидали команди і в овертаймі. Тож, визначення переможця відтермінувалося на серію булітів. Ще більша пауза виникла після того як пролунав сигнал тривоги. Однак завдяки силам ППО за 15 хвилин хокеїсти зуміли завершити поєдинок.

Зрештою, звитягу у булітній серії здобули господарі. В їхньому складі переграти Бабіка зуміли Сидоренко і Крикля. Натомість, серед киян свою спробу реалізував лише Черненко.

Таким чином, «Дніпро» набрав 59 очок й закріпився на третій сходинці. Натомість, «Кепіталз» заздалегідь завершили регулярний чемпіонат четвертими.

У неділю обидві команди проведуть поєдинки останнього туру перед стартом плей-офф. «Дніпро» прийматиме «Тризуб», а «Кепіталз» у дербі поміряються силами з «Соколом».