Підопічні Вадима Шахрайчука вдруге переконливо здолали своїх суперників за підсумками столичного дербі.

«Тризуб» (Київ) – «Київ Кепіталз» (Київ) – 1:8 (0:3; 0:4; 1:1)

Шайби: 0:1 – Панченко (Куцевич), 08:47; 0:2 – Секірко (Рябенко, Олійник), 08:55; 0:3 – Кривоножкін (Дворник, Олійник), 12:04; 0:4 – Таран (Олійник, Кривоножкін, більшість), 24:44; 0:5 – Кривоножкін (Олійник, Таран, подвійна більшість), 26:45; 0:6 – Секірко (Луговий, Олійник, більшість), 28:33; 0:7 – Кривоножкін (Секірко, Луговий), 39:19; 1:7 – Бондаренко (Поліщук, більшість), 44:15; 1:8 – Черненко (Дворник, Панченко, більшість), 56:23.

«Тризуб»: Андрій Бехлібний; Павло Дворецький – Богдан Грицюк, Євгеній Зик – Богдан Поліщук – Кирило Бондаренко; Олександр Буняк – Олег Благой, Віталій Гаврилюк – Артем Невєров – Ігор Люлюк; Володимир Гаврилюк – Роман Щербатюк, Владислав Макаревич – Борис Крикун – Ярослав Назарага
Головний тренер: Олександр Яковенко

«Київ Кепіталз»: Назар Бойко; Костянтин Рябенко – Деніс Берднікс, Владислав Куцевич – Сергій Черненко (с) – Ярослав Панченко; Валентин Сірченко – Павло Таран, Андрій Кривоножкін – Євген Секірко – Микита Олійник; Тимур Лапко – Еету Моксунен, Микола Дворник – Денис Хонін – Владислав Луговий; Антон Сичинський – Артем Архипенко, Олександр Валькун – Денис Плесовських – Олександр Древаль
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

Одразу відзначимо, що у поєдинку проти «Тризуба» місце на останньому рубежі своєї команди Вадима Шахрайчук довірив Назару Бойку. Для молодого воротаря цей матч став дебютним у сезоні.

Щодо самої гри, то за підсумками першого періоду номінальні гості зуміли здобути досить комфортну перевагу. Панченко обіграв Буняка й в ефектному стилі відкрив рахунок у зустрічі, закинувши дев’яту шайбу у сезоні.

Не минуло й десяти секунд як підопічні Вадима Шахрайчука подвоїли свій гандикап. Триходівку Рябенко – Олійник – Секірко Євген завершив влучним кидком.

Не затягували «столичні» й з третьою шайбою. Олійник з Дворником знайшли вільного Кривоножкіна на п’ятачку, а Андрій без проблем розібрався з воротарем суперників. Зі статистичних даних також відзначимо коректну гру від команд впродовж стартової двадцятихвилинки, яка призвела до відсутності вилучень.

У другому періоді «Київ Кепіталз» продовжили забивати, кожного разу реалізувавши своє перебування у більшості. Після кількох втрачених нагод команда Вадима Шахрайчука забила завдяки потужному кидку здалеку. Його автором став Павло Таран.

Далі номінальні гості лише додавали, реалізувавши дві своїх нагоди. Спочатку під час гри 5х3 на п’ятачку знову чудово розібрався Кривоножкін, оформивши дубль.

Втілили у життя підопічні Вадима Шахрайчука й мінімальну кількісну перевагу. Після кидка Олійника першим на добиванні зорієнтувався Секірко, закинувши третю шайбу у другому періоді. Цим все не обмежилося. Під завершення другої двадцятихвилинки четверта більшість принесла «Кепіталз» ще одну закинуту шайбу. Кривоножкін завершив старання Лугового та Олійника своїм третім голом у цій зустрічі. Варто окремо відзначити роботу на льоду від Микити Олійника, який за підсумками зустрічі оформив аж шість асистів.

Третя двадцятихвилинка знову розпочалася з реалізації більшості. Втім цього разу відзначитися вдалося номінальним господарям. Поліщук точним пасом знайшов Бондаренка, а Кирило переграв Бойка, закинувши шайбу у ближній кут його воріт.

Водночас, хокеїсти «Кепіталз» не зуміли реалізувати подвійну більшість, але під час гри 5х4, все ж, забили ще. Дворник прострілив уздовж воріт, а Черненко переправив восьму шайбу у володіння Безхлібного.

Наприкінці періоду «Тризуб» мав нагоду пограти у подвійній більшості, але скоротити відстань у рахунку підопічним Олександра Яковенка не вдалося.

Таким чином, «Кепіталз» набрали 13 очок й закріпилися на другому місці. У свою чергу, «Тризуб» з п’ятьма балами в активі залишився п’ятим.

В іншій зустрічі, яка паралельно відбувалася у Вінниці, також було закинуто дев’ять шайб. Всі вони побували у воротах «Берсерків», які поступилися «Дніпру». До слова, наступним суперником «Київ Кепіталз» стануть саме харків’яни, які найближчого четверга завітають до столиці.