Підопічні Вадима Шахрайчука переграли своїх суперників у кожному з періодів, здобувши 14 перемогу у чемпіонаті.

«Київ Кепіталз» (Київ) – «Берсерки-Патріот» (Вінниця) – 7:1 (3:1; 2:0; 2:0)

Шайби: 1:0 – Безуглий (Секірко, Кривоножкін), 05:08; 1:1 – Осадчий (Халін, Дуюн), 06:55; 2:1 – Панченко (Куцевич), 07:58; 3:1 – Кривоножкін (Секірко, Луговий, більшість), 19:28; 4:1 – Безуглий (Кривоножкін, Тищенко), 37:44; 5:1 – Тищенко (Черненко, Берднікс, більшість), 38:53; 6:1 – Тищенко (Луговий, Безуглий), 43:02; 7:1 – Панченко (Черненко), 58:27

«Київ Кепіталз»:
 Назар Бойко; Тимур Лапко – Деніс Берднікс, Владислав Куцевич – Сергій Черненко (с) – Ярослав Панченко; Еету Моксунен – Валентин Сірченко, Андрій Кривоножкін – Євген Секірко – Микита Олійник; Костянтин Рябенко – Данило Бабчук, Владислав Луговий – Єгор Безуглий – Данило Тищенко; Артем Архипенко, Денис Плесовських – Олександр Валькун – Олександр Древаль
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

«Берсерки-Патріот»: Тарас Мурин; Ігор Горбунов – Анатолій Резюк, Нікіта Бєлік – Олександр Резюк – Анатолій Ревука; Дмитро Кленов – Олексій Мельников (с), Денис Осадчий – Дмитро Халін – Даніїл Дуюн; Андрій Обремський – Олег Ружицький, Валентин Мурин – Тарас Карнаух – Даніїл Деркач
Головний тренер: Павло Легачев

До цього поєдинку команди підійшли не в оптимальних складах. Вінничани приїхали до Києва з трьома п’ятірками. Натомість, Вадим Шахрайчук вдався до певної ротації. Бабік і Таран отримали можливість для відпочинку, а Дворник пропускав поєдинок через хворобу.

Щодо самого матчу, то після п’яти хвилин гри команди оформили досить швидких три шайби. Все розпочалося з голу Безуглого у ворота своєї колишньої команди. Секірко прострілив, Кривоножкін підставив ключку, а Єгору залишалося лише відправити шайбу до сітки, що він і зробив.

Гості удар витримали й зуміли зробити рахунок рівним. Осадчий відгукнувся на пас Халіна, розібрався з Лапком й майстерно переграв Бойка. У свою чергу, «Кепіталз» повернули собі мінімальний гандикап завдяки голу найкращого бомбардира команди та чемпіонату – Ярослава Панченка. Куцевич прострілив з-за воріт, а форвард киян увірвався на п’ятачок й потужним ударом залишив не при справах Тарас Мурина, оформивши 26-ту закинуту шайбу у сезоні.

Вдало команда Вадима Шахрайчука скористалася й першою можливістю пограти у більшості. Тепер за справу взявся герой попередньої зустрічі з «Берсерками-Патріот» – Андрій Кривоножкін. Нападник «Київ Кепіталз» з близької відстані вразив ворота суперників, оформивши свій 18-й гол у сезоні.

За 15 секунд до першої перерви кияни могли збільшувати свою перевагу, отримавши право на буліт. Однак Тарас Мурин впорався зі спробою від Берднікса. Тож, як і у попередньому очному поєдинку перший період завершився з рахунком 3:1. Втім попереду цього разу були столичні хокеїсти.

У другій 20-хвилинці команди виявилися менш щедрими на голи. Ближче до її кінцівки господарі двічі вразили володіння Тараса Мурина. Спочатку завдяки швидкій атаці яскравою передачею відзначився Кривоножкін, оформивши асистентський дубль. У свою чергу, другу шайбу у ворота своєї екс-команди закинув Безуглий.

Встигли «Кепіталз» реалізувати ще одну більшість. На цей раз своє слово взяв найкращий асистент киян та всієї ліги Черненко, оформивши свій 27-й результативний пас, а Тищенко кидком в один дотик відзначився 12-ою шайбою у сезоні.

На старті третьої 20-хвилинки Данилу вдалося оформити і свій дубль. Луговий чудовою передачею вивів Тищенка віч-на-віч з Тарасом Мурином, і форвард киян з двох спроб переграв кіпера вінничан.

Підопічні Павла Легачева ближче до середини періоду отримали шанс пограти 5х3. Однак реалізувати як подвійну, так і просту більшість їм не вдалося.

Не обійшлося у матчі без ще одного дубля. Його автором став Панченко. Ярослав ефектно розібрався з захистом та кіпером суперників, встановивши остаточний рахунок у зустрічі. 7:1 – п’ята перемога «Київ Кепіталз» над «Берсерками-Патріот» у чемпіонаті.

Таким чином, кияни здобули 44 очки й закріпилися на другому місці турнірної таблиці. Натомість, вінничани з чотирма балами залишилися шостими. Додамо, що свій наступний матч команда Вадима Шахрайчука 22-го січня. Її суперником стане київський «Тризуб».