Підопічні Вадима Шахрайчука вдруге протягом серії з командою Олега Шафаренка пішли з льоду без закинутої шайби.

«Київ Кепіталз» (Київ) – «Сокіл» (Київ) – 0:3 (0:1; 0:2; 0:0)
Шайби: 0:1 – Захаров (Благий, Бородай), 11:03; 0:2 – Качан (Захаров, Разумов), 28:43; 0:3 – Захаров (Бородай), 39:11
Рахунок у серії: 1:3

«Київ Кепіталз»: Борис Бабік; Костянтин Рябенко – Деніс Берднікс, Владислав Куцевич – Сергій Черненко (с) – Ярослав Панченко; Павло Таран – Валентин Сірченко, Андрій Кривоножкін – Євген Секірко – Микита Олійник; Еету Моксунен – Тимур Лапко, Данило Тищенко – Микола Дворник – Владислав Луговий; Денис Хонін – Данило Бабчук, Денис Плесовських – Олександр Койда – Єгор Безуглий
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

«Cокіл»: Богдан Дьяченко; Всеволод Толстушко – Павло Дворецький, Роман Благий (с) – Віктор Захаров – Денис Бородай; Олексій Янішевський – Володимир Алексюк, Володимир Чердак – Вадим Мазур – Сергій Бабинець; Олександр Горлушко – Микита Полоницький, Руслан Ромащенко – Василь-Юрій Качан – Максим Разумов; Олександр Філімонов – Денис Гайдук, Максим Жеребко – Артем Бондарєв – Ігор Слюсар
Головний тренер: Олег Шафаренко

Перед звітним поєдинком більше змін відбулося у складі команди Олега Шафаренка, який перевів до четвертої пари захисників Філімонова, замінивши його у старті Дворецьким. Також місцями обмінялися перша і друга ланки нападу, за винятком Бородая, який замість Разумова зі старту з’явився в атаці з Благим та Захаровим. Натомість, до заявки «Кепіталз» повернувся Берднікс. Деніс очікувано посів місце у стартовій п’ятірці, а Тищенко – у третій ланці нападу.

Рахунок у зустрічі вдалося відкрити на старті 12-ої хвилини. Захаров скористався непорозумінням номінальних господарів у захисних діях й вдало зіграв на добиванні після кидка Благого.

Цим голом хокеїсти обмежилися впродовж стартових 20-ти хвилин. Варто відзначити, що жодного вилучення у зустрічі до першої перерви також не відбулося.

У другому періоді «Сокіл» подвоїв свою перевагу. Кожна з команд встигла отримати по двохвилинній більшості, але провели їх як одні, так і інші досить невиразно. Зрештою, у рівних складах Разумов започаткував швидку атаку номінальних гостей, і Берднікс, здавалося, б вибив шайбу у Захарова, але її підхопив Качан, який потужним кидком від стійки не залишив шансів Бабіку.

Перед перервою підопічні Олега Шафаренка ще збільшили свій гандикап. Захаров оформив дубль після кидка у верхній кут воріт Бабіка.

На 49-ій хвилині до проблем «Кепіталз» додалася ще й подвійна меншість після вилучень Тарана і Тищенка. Втім, підопічні Вадима Шахрайчука вистояли.

Щодо самої гри у третьому періоді, то для сподівання на камбек «Кепіталз» був необхідним швидкий гол. Його не сталося, а вся 20-хвилинка так і не подарувала вболівальникам жодної закинути шайби.

У підсумку наша команда вдруге впродовж серії дозволила Дьяченку оформити шатаут, а «Соколу» – відірватися на дві перемоги. Проте, двобій ще не завершено!

П’ятий матч між командами заплановано на 11-те березня.