Підопічні Вадима Шахрайчука після вдалого стартового періоду поступилися у двох наступних.

«Ковентрі Блейз» (Англія) – «Київ Кепіталз» (Україна) – 5:2 (0:1; 3:1; 2:0)
Шайби:
0:1 – Карпенко (Луговий, Дворник, подвійна більшість), 07:41; 1:1 – Грісок (Лучіані, більшість), 29:46; 2:1 – Грісок (Лучіані, Стрідсберг, більшість), 33:15; 3:1 – Грісок (Лучіані, більшість), 35:10; 3:2 – Тімрюк (Дворник), 36:37; 4:2 – Крессі (Лучіані, Альдерсон), 55:34; 5:2 – Юргенс, 55:57

«Ковентрі Блейз»: Кем Грей; Майк Кеннеді – Терренс Амороса, Брендон Алдерсон – Джексон Крессі – Нік Сейтц; Девід Клементс – Якоб Стрідсберг, Грейсон Констебл – Майкл Рігаш – Чейс Грісок; Зейн МакКензі, Александр Кучалі – Кім Толберг – Алессіо Лучіані – Брайнлі Кеппс; Джек Хопкінс – Мортен Юргенс – Зак Хейнтц
Головний тренер: Кевін Мур

«Київ Кепіталз»: Борис Бабік; Олексій Мельников – Нікіта Лєсніков, Микита Олійник – Севастян Карпенко – Андрій Кривоножкін; Деніс Берднікс – Микола Дворник, Ярослав Панченко – Владислав Тімрюк – Владислав Луговий; Тимур Лапко – Валентин Сірченко, Денис Плесовських – Євген Секірко – Олександр Койда; Остап Осташевський – Назар Катруша, Артем Архипенко – Олександр Валькун
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

Стартовий період зустрічі став такою собі розвідкою боєм для обох команд, які призвичаювалися до одна одної. Після нетривалої розкачки «Блейз» та «Кепіталз» почали обмінюватися ініціативою. Втім, якщо звичайну більшість жоден з суперників реалізувати не зумів, то подвійну кияни втілили у гол. Вдало комбінацію української команди завершив Карпенко, який у британських матчах виконує роль капітана.

У наступному періоді підопічні Вадима Шахрайчука почали більше вилучатися, що неабияк позначилося на грі. Злим генієм «Кепіталз» став американський форвард «Блейз» Грісок. Менш ніж за 5,5 хвилин Чейс тричі закидав у ворота Бабіка й кожного разу робив це під час гри у форматі 5х4.

Щоправда, наша команда зуміла досить швидко відповісти. Дворник започаткував швидку атаку гостей 2х1, а першим голом у джерсі «Кепіталз» відзначився румунський нападник Тімрюк.

Заключна 20-хвилинка проходила у досить рівній боротьбі, але реалізувати свої нагоди не вдавалося жодному з суперників. Проте, під кінець зустрічі господарі закинули ще двічі. Крессі вдало зіграв на п’ятачку, а Юргенс просто-таки заштовхав шайбу у ворота Бабіка. Як підсумок – 5:2, поразка «Київ Кепіталз» у першому двобої проти «Ковентрі Блейз».

Відзначимо, що MVP поєдинку у складі нашої команди було визнано Владислава Лугового. Завтра о 19:30 очікуємо другого матчу на «Скайдом Арені».