Підопічні Вадима Шахрайчука невдало провели третій період, вперше у сезоні пропустивши більше двох шайб від команди Олега Шафаренка.

«Сокіл» (Київ) – «Київ Кепіталз» (Київ) – 4:2 (1:0, 0:2, 3:0)
Шайби: 1:0 – Бабинець (Мазур, Слюсар, більшість), 6:33; 1:1 – Таран, 23:05; 1:2 – Панченко (Дворник), 39:55; 2:2 – Благий (Мазур, Слюсар, більшість), 43:06; 3:2 – Бородай (Полоницький, Бондарєв, більшість), 44:52; 4:2 – Бондарєв (Слюсар, Жеребко), 55:10

«Cокіл»: Олег Петров (Богдан Дьяченко, 24:05); Всеволод Толстушко – Данил Римар, Сергій Бабинець – Вадим Мазур – Роман Благий (с); Микита Полоницький – Олексій Янішевський, Максим Жеребко – Артем Бондарєв – Денис Бородай; Олександр Філімонов – Олександр Горлушко, Василь-Юрій Качан – Ілля Собченко – Максим Разумов; Володимир Костромітін – Ігор Слюсар
Головний тренер: Олег Шафаренко

«Київ Кепіталз»: Борис Бабік; Павло Таран – Деніс Берднікс, Владислав Куцевич – Данило Тищенко – Ярослав Панченко; Костянтин Рябенко – Еету Моксунен, Андрій Кривоножкін – Микола Дворник – Микита Олійник; Валентин Сірченко – Данило Бабчук, Євген Секірко (с) – Єгор Безуглий – Владислав Луговий; Тимур Лапко – Олександр Древаль, Олександр Койда – Олександр Валькун – Денис Плесовських
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

Відзначимо, що до сьогоднішньої зустрічі обидва суперники підійшли з кадровими втратами. Більше «дісталося» номінальним господарям, які через різні обставини не могли розраховувати на Руслана Ромащенка, Євгена Говорушка, Віктора Захарова, Володимира Чердака, Дениса Гайдука та Володимира Алексюка. Натомість, з лазарету до їхнього складу повернувся Ігор Слюсар. Водночас, «Кепіталз» через хворобу недорахувалися свого капітана Сергія Черненка. Натомість, одужав та знову вийшов на лід Микола Дворник.

Протягом перших шести хвилин номінальні гості занесли до свого пасиву одразу два вилучення. І якщо першим підопічні Олега Шафаренка не скористалася, то з другої спроби «соколятам» вдалося вийти вперед. Бабинець відгукнувся на асист Мазура й потужним кидком вразив ворота Бабіка.

До першої перерви мали нагоду протягом 120-ти секунд пограти у більшості і «Київ Кепіталз», але втілити кількісну перевагу у гол їм не вдалося.

На початку другої 20-хвилинки команда Вадима Шахрайчука досить швидко зробила рахунок рівним. Римар віддавав поперечну передачу й застав зненацька Петрова, який вперше захищав ворота «Сокола» у дербі з «Кепіталз». Відзначимо, що за протокольними даними автором голу став Таран.

За хвилину номінальні гості, здавалося б, вперше вийшли вперед, але арбітри не зафіксували взяття воріт через гру високо піднятою ключкою у Кривоножкіна. Тим не менш, після цього епізоду Олег Шафаренко вдався до зміни кіпера, випустивши Дьяченка.

Нинішній матч нагадував попередні очні зустрічі команд. На льоду було багато боротьби й закинуто не надто велику кількість шайб. Впродовж періоду «Сокіл» тричі грав у більшості на противагу одній подібній можливості у «Київ Кепіталз». Тут окремо треба згадати й Бабіка, який неодноразово рятував команду.

Натомість, підопічні Вадима Шахрайчука зуміли піти на другу перерву в якості лідерів, закинувши за п’ять секунд до сирени. Дворник прострілив з-за воріт, а Панченко з-поміж великої кількості гравців зумів обрати найкращу позицію й не залишив шансів Дьяченку. Зазначимо, що для форварда нашої команди ця закинута шайба стала 28-ою у чемпіонаті.

На старті заключної 20-хвилинки номінальні господарі вкотре скористатися кількісною перевагою. Мазур знову відзначився асистом, а Благий заштовхав шайбу у володіння Бабіка. За трохи менше, ніж дві хвилини команда Олега Шафаренка вдруге вийшла вперед. І знову завдяки грі у більшості. Автором шайби став Бородай. Таким чином «Сокіл» вперше впродовж сезону тричі вразив ворота «Київ Кепіталз» в основний час.

За майже п’ять хвилин до завершення зустрічі команда Олега Шафаренка вперше відзначилася й у рівних складах. Бондарєв після швидкої контратаки спочатку влучив у каркас воріт, але опинився першим на добиванні, вчетверте засмутивши Бабіка.

Тож, «Сокіл» здобув своє 56-е очко й закріпився на першій сходинці. Натомість, «Київ Кепіталз» з двома поєдинками у запасі залишилися другими. В їхньому активі 47 балів. Свій наступний матч команда Вадима Шахрайчука найближчої неділі проведе у Кременчуці проти однойменного хокейного клубу. Натомість, підопічні Олега Шафаренка у суботу на виїзді зіграють з «Дніпром».