Підопічні Вадима Шахрайчука дали гідний бій супернику у п’ятій зустрічі, але не зуміли продовжити серію.

«Сокіл» (Київ) – «Київ Кепіталз» (Київ) – 3:2 (2:0; 1:1; 0:1)

Шайби: 1:0 – Бородай (Захаров), 03:22; 2:0 – Захаров (Янішевський, Разумов, більшість), 08:26; 2:1 – Панченко (Черненко), 22:51; 3:1 – Захаров (Бородай, Горлушко), 25:31; 3:2 – Секірко (більшість), 45:54

Рахунок у серії: 4:1

«Cокіл»: Богдан Дьяченко; Всеволод Толстушко – Павло Дворецький, Роман Благий (с) – Віктор Захаров – Денис Бородай; Олексій Янішевський – Володимир Алексюк, Володимир Чердак – Вадим Мазур – Сергій Бабинець; Олександр Горлушко – Микита Полоницький, Руслан Ромащенко – Василь-Юрій Качан – Максим Разумов; Олександр Філімонов – Максим Жеребко, Євгеній Говорушко – Артем Бондарєв – Ігор Слюсар

Головний тренер: Олег Шафаренко

«Київ Кепіталз»: Борис Бабік; Данило Тищенко – Деніс Берднікс, Владислав Куцевич – Сергій Черненко (с) – Ярослав Панченко; Павло Таран – Валентин Сірченко, Андрій Кривоножкін – Євген Секірко – Микита Олійник; Еету Моксунен – Тимур Лапко, Єгор Безуглий – Микола Дворник – Владислав Луговий; Костянтин Рябенко – Данило Бабчук, Денис Хонін – Олександр Койда – Олександр Валькун

Головний тренер: Вадим Шахрайчук

Традиційно для матчів серії наставники обох команд вдалися до змін. У складі «Кепіталз» Вадим Шахрайчук перевів до четвертої пари захисників Рябенка, повернувши до старту Тищенка. Натомість, у четвертій п’ятірці Валькун замінив Плесовських. Водночас, Олег Шафаренко вдався до змін лише у четвертій п’ятірці, де замість Гайдука з’явився Говорушко.

Початок цієї зустрічі виявився напрочуд стрімким, а номінальні господарі вже на четвертій хвилині вийшли вперед завдяки голу Бородая.

«Кепіталз» почали активно хапати двохвилинні штрафи на старті зустрічі й другий з них «Соколу» вдалося конвертувати у другу шайбу. Захаров опинився першим на добиванні, оформивши своє п’яте взяття воріт у рамках плей-офф.

На старті наступного періоду номінальні гості зуміли досить швидко скоротити різницю у рахунку. Хоч реалізація більшості підопічним Вадима Шахрайчука не вдалася, але вже за кілька секунд перебування у рівних складах Панченко скористався асистом Черненка й оформив свій четвертий гол у матчах на виліт.

Втім, менш ніж за три хвилини «Сокіл» відновив перевагу у дві шайби. Зробити це вдалося завдяки Захарову, який після сольного проходу оформив дубль. Після цього команди пішли на позапланову перерву через повітряну тривогу. Завдяки силам ППО поєдинок продовжився за 20 хвилин. Щоправда, закинутих шайб до перерви ми не побачили.

У третьому періоді наша команда знову скоротила різницю у рахунку до мінімуму. Кидком з гострого кута Секірко зумів вдруге у зустрічі переграти Дьяченка, а «Кепіталз», натомість, вперше реалізували більшість.

Після цього номінальні гості створили достатньо нагод, щоб перевести матч бодай у додатковий час. На жаль, втілити у гол бодай одну з них не вдалося. Як підсумок, підопічні Вадима Шахрайчука поступилися у серії з рахунком 1:4 та завершили чемпіонат четвертими.

Дякуємо всім за підтримку впродовж цього сезону! Далі буде!