Підопічні Вадима Шахрайчука вдруге у сезоні поступилися «Дніпру»

«Дніпро» (Херсон) – «Київ Кепіталз» (Київ) – 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Шайби: 1:0 – Сидоренко (Крикля, Ратушний, більшість), 06:59; 2:0 – Крикля (Сидоренко, Стецюра), 23:56; 3:0 – Крикля (Ратушний, Сидоренко, п.в.), 58:39

«Дніпро»: Едуард Захарченко; Гліб Варава – Євген Ратушний, Микита Сидоренко – Ілля Крикля – Сергій Стецюра; Валентин Алексюк – Антон Стоцький, Михайло Цюра – Нікіта Лєсніков – Ілля Щербак; Артем Портной – Расім Абдуллаєв, Дмитро Мосюк – Сергій Пойманов – Дмитро Сапожник; Руслан Бойко – Кирило Бортніков, Арсен Олійник – Дмитро Кобильник – Іван Омельчук
Головний тренер: Олександр Бобкін

«Київ Кепіталз»: Борис Бабік; Костянтин Рябенко – Деніс Берднікс, Владислав Куцевич – Сергій Черненко (с) – Ярослав Панченко; Еету Моксунен – Павло Таран, Андрій Кривоножкін – Микола Дворник – Микита Олійник; Валентин Сірченко – Данило Бабчук, Владислав Луговий – Євген Секірко – Данило Тищенко; Тимур Лапко – Антон Сичинський, Єгор Безуглий – Олександр Койда
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

Кияни втретє цього сезону зустрічалися з «Дніпром» й вперше приїхали до Одеси. Господарі гостинності не продемонстрували, відкривши рахунок наприкінці сьомої хвилини завдяки дуже швидкій реалізації більшості. Сірченко відправився на лаву штрафників, а херсонці виграли вкидання. Ратушний відпасував на Сидоренка й найкращий бомбардир «щук» вперше у цій зустрічі засмутив Бабіка.

У свою чергу, під час наступних двох хвилин у меншості «Кепіталз» отримали шанс на те, щоб відновити паритет. Втім Луговий не зумів переграти Захарченка, а Моксунен під час добивання поцілив у стійку. Мали можливість гості пограти і у більшості, але рахунок у першому періоді залишився незмінним.

На старті другої 20-хвилинки херсонці завдяки зусиллям першої ланки нападу подвоїли рахунок. Стецюра після прострілу від Сидоренка поцілив у стійку, а Крикля виявився першим на добиванні, закинувши другу шайбу у ворота Бабіка.

Чудові шанси, щоб відзначитися у складі гостей мали Олійник та Секірко, але вдалі дії Захарченка дозволили його команді зберегти свою перевагу до заключного періоду.

«Кепіталз» все ніяк не вдавалося виправити ситуацію, і на останні дві хвилини Вадим Шахрайчук зняв Бабіка для гри вшістьох. Однак такий крок на свою користь використали херсонці. Крикля вдало зіграв на перехопленні й відправив шайбу у незахищені ворота гостей, оформивши дубль.

Таким чином кияни вперше у сезоні пішли з льоду без голів, пропустивши по одній шайбі у кожному з періодів. Команда Вадима Шахрайчука залишилася на другій позиції з 41-м очком в активі. Натомість, підопічні Олександра Бобкіна здобули свій 34-й бал, продовживши перебувати на четвертому місці.

Наступний поєдинок «Кепіталз» проведуть 18-го січня. Їхнім суперником стануть «Берсерки-Патріот». У свою чергу, «Дніпром» днем раніше зіграє з «Кременчуком».