Підопічні Вадима Шахрайчука продовжили переможну серію матчів з чинним віцечемпіоном на власній арені.

«Київ Кепіталз» – «Кременчук» – 5:3 (2:1; 1:0; 2:2)

Шайби: 1:0 – Безуглий (Берднікс, Койда), 02:26; 1:1 – Брага, 13:16; 2:1 – Олійник (Дворник, Кривоножкін), 19:49; 3:1 – Кривоножкін (Дворник, Олійник), 31:04; 3:2 – Лялька (Целогородцев), 41:17; 3:3 – Матвієнко (Середницький, Матусевич, більшість), 48:13; 4:3 – Кривоножкін (Таран, Серкірко, більшість), 57:09; 5:3 – Панченко (Черненко), 57:40

«Київ Кепіталз»: Борис Бабік; Костянтин Рябенко – Деніс Берднікс, Владислав Куцевич – Сергій Черненко (с) – Ярослав Панченко; Еету Моксунен – Павло Таран, Андрій Кривоножкін – Микола Дворник – Микита Олійник; Валентин Сірченко – Данило Бабчук, Євген Секірко – Владислав Луговий – Данило Тищенко; Денис Плесовських – Тимур Лапко, Єгор Безуглий – Олександр Валькун – Олександр Койда
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

«Кременчук»: Кирило Кучер; Денис Матусевич – Філіп Матвієнко, Віталій Лялька (с) – Артем Целогородцев – Богдан Середницький; Богдан Панков – Дмитро Ігнатенко, Святослав Тимченко – Гліб Кривошапкін – Євгеній Абаджян; Тимофій Савицький, Максим Максименко – Борис Андрющенко – Михайло Геворкян – Даніїл Кривенко; Нікіта Кругляков – Тимофій Материкін, Ілля Федоров – Владислав Брага – Дмитро Попережай
Головний тренер: Дмитро Сумець

На відміну від попереднього матчу з «Соколом», цього разу саме наша команда зуміла відзначитися швидким голом. Знову результативною дією відзначився Берднікс, який у своєму фірмовому стилі кидав здалеку, а шайбу у ворота Кучера переправив Безуглий. Відзначимо, що це перше взяття воріт для Єгора після його переходу до стану «Київ Кепіталз».

Втім вперше за історію протистоянь у столиці команда Дмитра Сумця зуміла відзначитися у першому періоді. Здавалося б ніщо не віщувало біди після кидка Браги з наддалекої відстані, але Бабік не розрахував відскок шайби від льоду й був змушений капітулювати.

До завершення стартової 20-хвилинки господарі після єдиного вилучення отримали шанс дві хвилини пограти у більшості. Щоправда, особливих дивідендів винести з цього не вдалося. Однак на першу перерву в якості лідерів підопічні Вадима Шахрайчука все ж таки пішли. Кривоножкін хоч і втратив рівновагу, але прострілив з-за воріт на п’ятачок, і якщо з кидком Дворника Кучер впорався, то після добивання від Олійника кіпер гостей був безсилим.

У другому періоді кияни зуміли розвинути свою перевагу. Знову результативними діями відзначилася друга ланка атаки. Дворник та Кривоножкін організували швидку атаку 2в1, яка завершилася 16-ою закинутою шайбою Андрія у чемпіонаті. Натомість, Микола оформив асистентський дубль.

Протягом цієї 20-хвилинки також було всього одне вилучення на дві команди, яке до свого пасиву заніс екс-кременчуківець Бабчук. Щоправда й гості кількісну перевагу не реалізували.

Третій період підопічні Дмитра Сумця розпочали зі швидкої шайби. Лялька скористався невпевненими діями киян біля власних воріт й оформив свій 24-й гол у сезоні, наздогнавши найкращого бомбардира чемпіонату Панченка.

На 45-ій хвилині проблем у «Кепіталз» побільшало. Моксунен за грубий фол проти Геворкяна отримав п’ятихвилинне вилучення. Гості свій шанс не втратили. Матвієнко першим зіграв на добиванні після кидка Середницького й зрівняв рахунок.

Щасливою для киян стала 58-ма хвилина. Підопічні Вадима Шахрайчука спочатку також реалізували більшість. Таран чудовим пасом знайшов Кривоножкіна на п’ятачку, а Андрій спокійно розібрався з Кучером, оформивши дубль. За трохи більше ніж 30 секунд свою майстерність продемонстрували найкращий асистент та бомбардир чемпіонату. Черненко прострілив з-за воріт, а Панченко повернув «Київ Кепіталз» гандикап у дві шайби. Як результат, 26-а результативна передача для Сергія й 25-а закинута шайба від Ярослава.

У підсумку кияни втретє обіграли «Кременчук» на власному льоду, обійшовши суперників у турнірній таблиці. Обидві команди мають по 41-му очку, але завдяки додатковим показникам саме підопічні Вадима Шахрайчука з двома матчами у запасі посідають другу сходинку.

Відзначимо, що свої наступні поєдинки «Кепіталз» проведуть вже цими вихідними. Наша команда вирушить до Одеси, де зустрінеться з «Дніпром». Натомість, кременчуківці у неділю на власному льоду протистоятимуть «Тризубу».