Підопічні Вадима Шахрайчука втретє здолали команду Павла Легачева у Вінниці, здобувши перемогу у кожному з періодів.

«Берсерки-Патріот» (Вінниця) – «Київ Кепіталз» (Київ) – 2:9 (2:3; 0:3; 0:3)
Шайби:
0:1 – Панченко (Берднікс), 03:38; 0:2 – Берднікс (Дворник, Койда), 05:38; 0:3 – Безуглий (Дворник, Рябенко), 11:43; 1:3 – Карнаух (Деркач), 16:24; 2:3 – Ревука (Карнаух, Обремський), 19:51; 2:4 – Куцевич (Панченко, Берднікс), 24:10; 2:5 – Панченко (Койда), 28:33; 2:6 – Койда (Дворник, Безуглий), 38:11; 2:7 – Секірко (Олійник, Лапко), 40:54; 2:8 – Койда (Дворник, Безуглий), 50:46; 2:9 – Кривоножкін (Секірко, Олійник, більшість), 59:45

«Берсерки-Патріот»: Тарас Мурин (Захар Касатонов, 40:54); Ілля Пруський – Анатолій Резюк, Даніїл Дуюн – Нікіта Бєлік – Анатолій Ревука; Дмитро Кльонов – Олексій Мельников (с), Денис Осадчий – Дмитро Халін – Олександр Резюк; Андрій Обремський – Ігор Горбунов, Валентин Мурин – Тарас Карнаух – Даніїл Деркач; Олег Ружицький – Дмитро Литвинчук
Головний тренер: Павло Легачев

«Київ Кепіталз»: Борис Бабік (Ярослав Андрійчук, 40:00); Данило Тищенко – Деніс Берднікс, Владислав Куцевич – Владислав Луговий – Ярослав Панченко; Еету Моксунен – Тимур Лапко, Андрій Кривоножкін – Євген Секірко (с) – Микита Олійник; Валентин Сірченко – Костянтин Рябенко, Микола Дворник – Олександр Койда – Єгор Безуглий; Данило Бабчук
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

У порівнянні з попереднім матчем до складу киян додалося атакувальної міці, адже до Вінниці разом з командою приїхали форварди першої ланки Куцевич та Панченко, які допомогли збірній перемогти у групі Олімпійської кваліфікації.

«Кепіталз» досить швидко відчули свою гру й до завершення шостої хвилини встигли відзначитися двома закинутими шайбами. Спочатку Панченко потужним кидком у кут воріт Тараса Мурина не залишив кіперу «Бесерків-Патріот», оформивши свій ювілейний 30-й гол у чемпіонаті. Досить швидко ще раз вразив володіння суперників Берднікс. Традиційно для себе латвійський захисник зробив це завдяки кидку з далекої відстані.

Не зрадив традиції відзначатися у володіннях вінничан й Безуглий. У попередній зустрічі Єгор оформив дубль, і цього разу ще у першому періоді нападник «Кепіталз» відгукнувся на передачу Дворника, втретє засмутивши Тараса Мурина.

Втім ще до першої перерви команда Павла Легчаева зуміла повернутися до гри. Карнаух у трохи сумбурній атаці, все ж, проштовхнув шайбу у ворота Бабіка, закинувши перший гол для «Берсерків-Партіот» у цій зустрічі. Натомість, за дев’ять секунд до сирени Ревука кидком з гострого кута вдруге переграв Бабіка, скоротивши різницю до мінімуму.

У другій 20-хвилинці кияни знову віддалилися від суперників у рахунку. Вишукану комбінацію оформили збірники «Кепіталз». Панченко видав чудовий пас на Куцевича й Андрій з близької відстані вразив вже фактично порожні ворота суперників.

Пішов Ярослав і на четвертий десяток, оформивши дубль. Форвард «Кепіталз» розібрався ледь не з усією обороною вінничан, ефектно завершивши атаку результативним кидком.

До завершення другого періоду гості закинули ще одного разу. Койда вразив порожні ворота після того як Дворник віддав передачу вздовж воріт, перехитривши Тараса Мурина. Відзначимо, що для Миколи цей асист став третім, а Койда додав гол до двох результативних пасів.

У третій 20-хвилинці «Кепіталз» продовжили закидати. На цей раз відзначився й капітан нашої команди Секірко, який потужно вразив дев’ятку воріт Тараса Мурина після передачі Олійника. Відзначимо, що Микита оформив свій 32-й асист у сезоні, наздогнавши за цим показником лідера киян та усього чемпіонату Сергія Черненка.

Після цієї закинутої шайби у воротах «Берсерків-Патріот» з’явився Захар Касатонов. Натомість, ще у перерві до зміни кіпера вдалися й гості, випустивши замість Бабіка Ярослава Андрійчука.

Трохи згодом знову вдало себе проявила третя ланка нападу. Дворник своїм пасом знайшов Койду на п’ятачку, і той не залишив шансів Касатонову, вперше вразивши володіння ще одного кіпера «Берсерків-Патріот».

За 15 секунд до завершення зустрічі «Кепіталз» вперше зуміли реалізувати одну з небагатьох більшостей. Кривоножкін підставив ключку під кидок Секірка, оформивши свій 24-й гол у сезоні. Натомість, Олійник, зусиллями якого ця атака розпочалася, вибився у лідери чемпіонату за кількістю асистів. В активі Микити 34 результативних передачі.

Таким чином кияни закинули по три шайби у кожному з періодів, вшосте у сезоні обігравши «Берсерків-Патріот», і вдруге з рахунком 9:2 за підсумками виїзної зустрічі.

Ця звитяга допомогла «Кепіталз» вийти на друге місце у чемпіонаті з 54-ма очками в активі. Натомість, Берсерки-Патріот» з сімома балами залишилися шостими.

Свій наступний матч підопічні Вадима Шахрайчука проведуть в Одесі, де 21-го лютого зустрінуться з «Дніпром».