Підопічні Вадима Шахрайчука здобули вольову перемогу у київському дербі й очолили турнірну таблицю чемпіонату.

«Сокіл» (Київ) – «Київ Кепіталз» (Київ) – 2:3 (2:0, 0:2, 0:1)

Шайби: 1:0 – Ромащенко (Янішевський, Алексюк), 05:54; 2:0 – Полоницький (Захаров, Ромащенко), 12:15; 2:1 – Черненко (Панченко, Куцевич, подв. більшість), 37:07; 2:2 – Панченко (Берднікс, Черненко), 39:09; 2:3 – Берднікс (Черненко, Панченко, більшість), 56:50

«Cокіл»: Богдан Дьяченко; Всеволод Толстушко – Олександр Філімонов, Сергій Бабинець – Вадим Мазур – Максим Разумов; Володимир Алексюк – Олексій Янішевський, Роман Благий (с) – Руслан Ромащенко – Віктор Захаров; Микита Полоницький – Артем Євсейчик, Василь-Юрій Качан – Євгеній Говорушко – Денис Бородай; Олександр Горлушко, Роман Жеребко – Ілля Собченко – Володимир Костромітін
Головний тренер: Олег Шафаренко

«Київ Кепіталз»: Борис Бабік; Костянтин Рябенко – Деніс Берднікс, Владислав Куцевич – Сергій Черненко (с) – Ярослав Панченко; Валентин Сірченко – Павло Таран, Андрій Кривоножкін – Микола Дворник – Микита Олійник; Колін Уітт – Еету Моксунен, Владислав Луговий – Євген Секірко – Данило Тищенко; Денис Плесовських – Денис Хонін, Олександр Валькун – Тимур Лапко – Олександр Койда
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

Після останніх результатів у чемпіонаті, боротьба за поточне перше місце загострилася. Відповідно, у разі перемоги «Кепіталз» мали шанс обійти своїх суперників у турнірній таблиці.

На відміну від останньої очної зустрічі стартовий період не минув без голів. Наприкінці шостої хвилини підопічні Олега Шафаренка вийшли вперед. Після прострілу від Янішевського шайбу з п’ятачка переправив у ворота Ромащенко.

У другій половині періоду номінальні господарі подвоїли свою перевагу. Після кидка Захарова Бабік відбив шайбу перед собою, а Полоницький першим опинився на добиванні, відправивши її у ворота «Кепіталз».

У наступній двадцятихвилинці «Кепіталз» отримали значно більше ігрових хвилин у більшості, але власна нереалізація та чудова гра Дьяченка не дозволяли рахунку змінитися. Однак наприкінці періоду підопічні Вадима Шахрайчука здобули шанс пограти 5х3, який майже одразу реалізували. Панченко віддав на Черненка, а Сергій відправив шайбу у вільний кут воріт Дьяченка, скориставшись переміщенням воротаря.

Після цього приблизно півтори хвилини номінальні гості грали у звичайній більшості, але забили у рівних складах. Після кидка Берднікса Дьяченко відбив шайбу перед собою, а Панченко підчатував на добивання, зробивши рахунок рівним. Чудовий ривок «Київ Кепіталз» на психологічному піднесенні перервала сирена на другу перерву у зустрічі.

У заключному періоді досить довго рахунок залишався нічийним й багато вболівальників, можливо, подумали, що і третє протистояння у рамках чемпіонату між цими командами в основний час завершиться нічиєю з рахунком 2:2.

Однак проти цього були як хокеїсти «Сокола», так і «Кепіталз». Суперники демонстрували видовищний хокей, а наприкінці зустрічі відбулося чимало вилучень. Команда Олега Шафаренка навіть трохи часу грала у подвійній більшості, але «столичні» вистояли.

Натомість, один зі своїх шансів «Кепіталз» використали. Під час гри 4х3 Черненко вивів на ударну позиції Берднікса, а латвієць закинув свою найважливішу шайбу в українській кар’єрі. Останні миттєвості зустрічі номінальні господарі проводили у штучній більшості, знявши з гри Дьяченка, але перевести матч в овертайм їм не вдалося.

Таким чином, саме підопічні Вадима Шахрайчука зуміли потіснити своїх суперників з першого місця турнірної таблиці, набравши 29 очок. «Сокіл має у своєму активі 27 пунктів.

Наступні матчі «Київ Кепіталз» проведуть в Одесі. 29 та 30 листопада кияни зіграють два поєдинки проти «Дніпра».