Підопічні Вадима Шахрайчука протягом майже 38-ми хвилин лідирували у рахунку, але не втримали своєї переваги.

«Київ Кепіталз» (Київ) – «Сокіл» (Київ) – 1:2 (1:0; 0:0; 0:2)
Шайби: 1:0 – Панченко (Тищенко, Куцевич, більшість), 16:21; 1:1 – Благий (Бородай, Янішевський, більшість), 54:09; 1:2 – Разумов (Благий, Янішевський), 56:46
Рахунок у серії: 1:2

«Київ Кепіталз»: Борис Бабік; Костянтин Рябенко – Данило Тищенко, Владислав Куцевич – Сергій Черненко (с) – Ярослав Панченко; Павло Таран – Валентин Сірченко, Андрій Кривоножкін – Євген Секірко – Микита Олійник; Еету Моксунен – Тимур Лапко, Єгор Безуглий – Микола Дворник – Владислав Луговий; Денис Хонін – Данило Бабчук, Денис Плесовських – Олександр Койда – Олександр Древаль
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

«Cокіл»: Богдан Дьяченко; Всеволод Толстушко – Олександр Філімонов, Володимир Чердак – Вадим Мазур – Сергій Бабинець; Олексій Янішевський – Володимир Алексюк, Роман Благий (с) – Віктор Захаров – Максим Разумов; Павло Дворецький – Микита Полоницький, Ігор Слюсар – Василь-Юрій Качан – Денис Бородай; Максим Жеребко – Олександр Горлушко, Руслан Ромащенко – Артем Бондарєв – Євген Говорушко
Головний тренер: Олег Шафаренко

Як зазначалося в анонсі, у цій зустрічі номінальні господарі не могли розраховувати на Берднікса. Цю проблему Вадим Шахрайчук вирішив за рахунок вже звичної схеми, за якої захисні функції у стартовій парі оборонців разом з Рябенком виконував Тищенко. Також після довгої відсутності повернувся до складу Хонін. Разом з ним поповнив четверту п’ятірку і Древаль. Водночас, у команді Олега Шафаренка опинилися серед заявлених Слюсар та Жеребко, які грали у першому матчі серії.

Перший період третього поєдинку проходив досить рівно та спокійно до першого вилучення. Команди почергово обмінювалися ініціативою, але вразити ворота суперників нікому не вдавалося. У свою чергу, перша більшість принесла результат для «Кепіталз». Третю шайбу у нинішньому плей-офф та 34-ту у сезоні оформив Панченко.

Ідентичну нагоду пограти 5х4 впродовж двох хвилин отримав і «Сокіл». Втім, наша команда на чолі з Бабіком зуміла вистояти.

У другій 20-хвилинці номінальні гості створили більше гольових моментів, але реалізувати їх не вдалося. Натомість, вбивчу нагоду перед другою перервою мав Кривоножкін, який не влучив у фактично порожні ворота. У підсумку рахунок залишився незмінним.

Зміна на табло відбулася аж 55-ій хвилині. «Кепіталз» не вистачило всього 13 секунд, щоб протриматися у меншості. Бородай вздовж воріт прострілив на Благого, і той з близької відстані вразив порожній кут воріт Бабіка.

Цей гол став переломним у зустрічі. За менш ніж три хвилини Разумов переправив шайбу у ворота Бабіка після накидання Янішевського, вперше вивівши підопічних Олега Шафаренка вперед.

За 1:26 до завершення третього періоду Вадима Шахрайчук зняв з гри Бабіка, створивши штучну більшість для «Кепіталз». Проте, перевести зустріч в овертайм не вийшло. У підсумку, рахунок цього матчу констатував й поточний результат у серії – 2:1 на користь «Сокола».

Наступна зустріч між командами запланована на восьме березня.