Підопічні Вадима Шахрайчука провели найважче дербі з командою Олександра Яковенка, дотиснувши суперників наприкінці поєдинку.

«Тризуб» (Київ) – «Київ Кепіталз» (Київ) – 2:4 (1:0; 0:2; 1:2)

Шайби: 1:0 – Черемнов (Бондаренко), 04:39; 1:1 – Таран (Олійник, Кривоножкін), 26:37; 1:2 – Берднікс (більшість), 36:46; 2:2 – Віт. Гаврилюк (Росляков, Швачка), 41:08; 2:3 – Дворник (Панченко, Берднікс, більшість), 57:11; 2:4 – Панченко (Таран, п.в.), 59:18.

«Тризуб»: Андрій Безхлібний; Павло Дворецький – Павло Щербатюк, Євгеній Зик – Олександр Черемнов – Кирило Бондаренко; Кирило Фроленко – Володимир Гаврилюк, Віталій Гаврилюк – Антон Росляков – Євгеній Тимченко; Роман Лаврик – Олег Благой, Ігор Люлюк – Віталій Швачка – Ярослав Назарага; Богдан Грицюк – Олександр Буняк, Мар’ян Пономаренко – Назар Даниленко – Борис Крикун
Головний тренер: Олександр Яковенко

«Київ Кепіталз»: Борис Бабік; Костянтин Рябенко – Деніс Берднікс, Микита Олійник – Сергій Черненко (с) – Ярослав Панченко; Валентин Сірченко – Павло Таран, Андрій Кривоножкін – Євген Секірко – Владислав Луговий; Колін Уітт – Еету Моксунен, Микола Дворник – Олександр Койда – Данило Тищенко; Антон Сичинський – Денис Хонін, Олександр Валькун – Денис Плесовських – Тимур Лапко
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

На цей поєдинок підопічні Вадима Шахрайчука недорахувалися нападника першої ланки Владислава Куцевича, який не потрапив до заявки через мікропошкодження. Водночас, «Тризуб підійшов до матчу з певною кадровою чисткою. Тарас Бега, Ілля Генералов, Яків Середович та Кирило Лляний залишили склад команди. Натомість, Назар Даниленко і Мар’ян Пономаренко його поповнили.

Щодо самої зустрічі, то перший період на свою користь звела команда Олександра Яковенка, яка до того не перегравала «Кепіталз» у жодній окремо взятій двадцятихвилинці. Бондаренко скористався необачністю захисту «Кепіталз» й перехопив шайбу, віддавши на Черемнова, який вивів «Тризуб» вперед у зустрічі.

На восьмій хвилині Тимченко отримав дискваліфікаційний штраф за грубий фол проти Панченка, а підопічні Вадима Шахрайчука – можливість п’ять хвилин пограти у більшості. Однак втілити її у результат не вийшло. Загалом, впродовж стартового періоду варто відзначити чудову гру Безхлібного на останньому рубежі, який неодноразово рятував «Тризуб» від пропущених шайб.

Ближче до середини другого періоду «столичні» зуміли вирівняти становище. Знову на допомогу підопічним Вадима Шахрайчука прийшов результативний кидок здалеку від Тарана, який відкрив лік шайбам «Кепіталз» у зустрічі.

Незадовго до другої перерви номінальні гості вийшли вперед. Берднікс здалеку потужним ударом влучив у скло, і рикошетом від Безхлібного шайба досить курйозним чином опинилася у воротах. Однак відзначаємо перший результативний кидок латвійця у складі нашої команди, завдяки якому колектив Вадима Шахрайчука вперше реалізував більшість у цій зустрічі.

Початок третьої двадцятихвилинки зайвий раз підтвердив, що цього разу «Кепіталз» не буде так легко як у попередніх зустрічах з «Тризубом». Росляков віддав на п’ятачок, де на його пас вже очікував Віталій Гаврилюк, який не залишив шансів Бабіку, вирівнявши ситуацію на табло.

Безхлібний продовжував демонструвати чудову гру у воротах, але команда Вадима Шахрайчука таки зуміла уникнути овертайму. Дворник першим опинився на добиванні після кидка Панченка й вдруге вивів «Київ Кепіталз» вперед, знову використавши кількісну перевагу своєї команди.

На останню хвилину Олександр Яковенко вирішив зняти голкіпера й створити штучну більшість. Незахищеними володіннями суперника скористався Панченко, який і встановив остаточний рахунок у зустрічі – 4:2 на користь «Київ Кепіталз». Таким чином, підопічні Вадима Шахрайчука набрали своє 20-те очко у чемпіонаті, але залишилися третіми. Натомість, «Тризуб» з шістьма балами посідає п’яте місце.

Найближчої неділі обидві команди знову вийдуть на лід київського Палацу спорту. Колектив Олександра Яковенка зіграє з «Кременчуком», а «столичні» протистоятимуть херсонському «Дніпру».