Пауза, пов’язана з матчами молодіжної збірної України у рамках дивізіону В чемпіонату світу, підходить до свого завершення. Тож, проаналізуємо з якими індивідуальними та командними показниками підопічні Вадима Шахрайчука підходять до заключних зустрічей у 2023-му році.

Турнірна позиція

Перед завершальними матчами року підопічні Вадима Шахрайчука опинилися на третій сходинці, здобувши 32 очки у 14-ти зустрічах. Нині «Кепіталз» поступаються чотирма пунктами «Соколу» (16 зіграних матчів) й на два бали позаду «Кременчука» (17 зіграних матчів).

Закинуті шайби

За цим показником «Кепіталз» посідають третю сходинку, засмутивши суперників 75 разів у чотирнадцяти зустрічах (5,4 шайби за матч у середньому). Вище за цим показником перебувають вже згадані «Сокіл» (78 голів) та «Кременчук» (102 голи).

Дебютна перемога у матчі чемпіонату

Першу вікторію на офіційному рівні «Кепіталз» здобули у матчі 2-го туру проти «Тризуба». Тоді підопічні Вадима Шахрайчука відзначилися десятьма закинутими шайбами, а Борис Бабік зберіг свої ворота на замку.

Найрозгромніша перемога

У рамках поєдинку 7-го туру «Київ Кепіталз» приймали на льоду Палацу спорту «Харківських Берсерків». Зустріч завершилася звитягою з рахунком 13:0. Цей показником нині є рекордним в історії нашої чоловічої команди.

Ювілейна перемога

3-го грудня перед початком міжнародною паузи «Київ Кепіталз» оформили двозначний показник в історії перемог. Сталося це на льоду київського Палацу спорту у матчі проти «Кременчука» (2:1).

Найкращі снайпери

Нині першу сходинку у чемпіонаті за цим показником посідають одразу двоє хокеїстів. Завдяки розгромним звитягам над «Тризубом» до бомбардира «Кепіталз» Ярослава Панченка зумів підтягнутися кременчуківець Віталій Лялька. Обидва оформили по 19 шайб. Варто наголосити, що Панченко не відзначався лише у двох матчах чемпіонату (поєдинок проти «Дніпра» у першому турі та протистояння з «Соколом» у восьмому). Рекордною за результативністю для нього стала зустріч другого туру з «Тризубом. За її підсумками наш нападник оформив покер.

Окрім Ярослава також відзначимо двозначну кількість шайб в Андрія Кривоножкіна та Данила Тищенка (обидва закинули по 10 шайб).

Найкращі асистенти

Лідером за цим показником є досвідчений капітан нашого клубу Сергій Черненко. В його активі 18 результативних передач. Черненко провів без асистів більшу кількість зустрічей, ніж Панченко без голів, але й робив асистентські покери двічі (у матчі 2-го туру з «Тризубом» та у переможній зустрічі проти «Дніпра»).

Серед інших асистентів відзначаємо Микиту Олійника (16), Владислава Куцевича (13), Миколу Дворника (12) та Ярослава Панченка (10). Щодо Олійника, то тут окремо згадаємо його перформанс у матчі 6-го туру проти «Тризуба», в якому Микита асистував партнерам аж 6 разів.

Робота на останньому рубежі

У левовій частині матчів ворота нашого клубу захищав Борис Бабік. Словацький кіпер виходив на лід у 13-ти зустрічах. У них відзначаємо три шатаути для Бориса (матчі з «Тризубом» (10:0), «Берсерками» (6:0) та «Кременчуком» (6:0), а також спільний «сухий» поєдинок у парі з Назаром Бойком («Київ Кепіталз» – «Харківські Берсерки» – 13:0).

Також додамо, що найбільшу кількість сейвів Бабік здійснив у матчах проти «Сокола» (41, поразка 2:3 у серії булітів, поєдинок 8-го туру) та «Кременчука» (40, поразка 2:5). Окремо відзначаємо перформанси Бориса у переможних домашніх зустрічах проти «Кременчука (36 і 35 сейвів відповідно), за підсумками яких його визнавали найкращим гравцем звітних поєдинків.

Гол+пас

Очолює список за цими показниками найкращий голеадор нашої команди Ярослав Панченко з результатом у 29 очок (19 голів+10 передач). Окрім нього до чільної п’ятірки входять Сергій Черненко (22 очки: 4 голи + 18 передач), Владислав Куцевич (21 очко: 8 голів + 13 передач), Микола Дворник (19 очок: 7 голів + 12 передач) та Микита Олійник (18 очок: 2 голи + 16 передач).

Слідкуємо за звитягами «Київ Кепіталз» й надалі!