09-те лютого, 18:00, м. Київ, Палац спорту. Трансляція: MEGOGO, YouTube ФХУ

Сьогодні підопічні Вадима Шахрайчука вшосте у сезоні зустрінуться у дербі з «Тризубом».

Зважаючи на міжнародну паузу, пов’язану з участю збірної України у прекваліфікації до Олімпійських ігор, «Кепіталз» не зможуть розраховувати на Владислава Куцевича та Ярослава Панченка, які перебувають у розташуванні національної команди. Також викликаний до юнацької збірної (U-18) Назар Бойко. Насамкінець, через дискваліфікації на льоду не з’являться і Павло Таран з Сергієм Черненком.

У порівнянні з останнім очним поєдинком між командами, кадрові зміни відбулися й у «Тризуба». Команду залишив захисник Павло Дворецький, який приєднався до «Сокола» на правах оренди.

Відзначимо, що попередні п’ять поєдинків завершилися звитягами «Кепіталз». Зокрема, востаннє суперники зустрічалися 22-го січня й тоді підопічні Вадима Шахрайчука завдяки потужному першому періоду впевнено довели справу до перемоги – 7:1.

Якщо вести мову про найнапруженіше протистояння, то можемо згадати третій очний матч команд, де справа вирішувалася на останніх хвилинах, а «Кепіталз» тріумфували з рахунком 4:2.

Безумовно, на цю зустріч перед командами стоять різні завдання. «Тризуб» з великою вірогідністю посяде п’яте місце, адже шанси на плей-офф команда втратила, а «Берсерки-Патріот» мають суто математичні шанси випередити підопічних Олександра Яковенка. Втім після перемоги над «Соколом» хокеїсти «Тризуба», безумовно, хочуть перемогти й в іншому дербі.

Водночас, «Кепіталз» мають завершувати неприємну серію з поразок й продовжувати боротьбу за більш високі позиції. Безумовно, участь у плей-офф команда вже гарантувала, але підсумкове місце у регулярному чемпіонаті відіграватиме дуже вагоме значення.