Підопічні Вадима Шахрайчука зазнали першої поразки у Кременчуці й дозволили супернику зрівняти рахунок у серії.

«Кременчук» – «Київ Кепіталз» – 3:2, ОТ (1:0; 1:1; 0:1; 1:0)                                                                 
Шайби:
1:0 – Целогородцев (Лялька, Кривошапкін, – більшість), 17:24; 2:0 – Геворкян (Середницький, Лялька), 26:25; 2:1 – Панченко (Сірченко), 32:28; 2:2 – Панченко (Берднікс, Кривоножкін, – більшість), 58:21; 3:2 – Лялька (Кривошапкін, Матусевич, – більшість), 69:42.

«Кременчук»: Едуард Захарченко; Даніїл Кривенко – Денис Матусевич, Віталій Лялька (с) – Богдан Середницький – Артем Целогородцев; Богдан Панков – Дмитро Ігнатенко, Дмитро Попережай – Владислав Брага – Євгеній Абаджян; Тимофій Материкін – Богдан Піддубний, Михайло Геворкян – Гліб Кривошапкін – Єгор Безуглий; Володимир Пономаренко – Расім Абдуллаєв, В’ячеслав Андрущенко – Даніїл Дука – Юрій Мироненко
Головний тренер: Андрій Срюбко

«Київ Кепіталз»: Назар Бойко; Михайло Васильєв – Деніс Берднікс, Янг Ху – Сергій Черненко (с) – Ярослав Панченко; Валентин Сірченко – Владислав Луговий, Андрій Кривоножкін – Севастян Карпенко – Микита Олійник; Тимур Лапко – Олексій Мельников, Данило Тищенко – Євген Секірко – Нікіта Лєсніков; Еету Моксунен – Матвій Мазко, Олександр Койда –Олександр Валькун – Ігор Шевченко
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

Рахунок у серії – 3:3

Шостий поєдинок фінальної серії команди розпочали з мінімальною кількістю змін. У киян вони стосувалися винятково позиції голкіпера. Вдруге у воротах «Кепіталз» протягом плей-офф з’явився Бойко. Натомість, у господарів Матусевич опинився серед першої пари захисників, а його місце у третій п’ятірці посів Піддубний.

На жаль, через повітряну тривогу початок зустрічі було перенесено на 15:50. Стартове вкидання у ній виконала провідна українська веслувальниця Людмила Лузан, яка вже мала подібний досвід у фіналі Кубка України, який також проходив на арені «Айсберг».

Якщо казати про сам поєдинок, то стартова активність «містян» досить швидко змінилася на перевагу нашої команди. Напевно, найкращий момент, щоб відкрити рахунок мав Панченко, але з близької відстані Ярослав не зумів переправити шайбу у порожні ворота. Знову маємо відзначити чудові дії Захарченка на останньому рубежі, який активно та часто рятував «Кременчук».

На 17-ій хвилині ініціатива перейшла до господарів, які заробили першу більшість у зустрічі. Тепер настав часу Бойку демонструвати впевнену гру. Проте після кількох сейвів Назара, підопічні Андрія Срюбка вийшли вперед. Целогородцев першим опинився на добиванні й відправив шайбу у порожні ворота.

У другому періоді кременчуківці подвоїли перевагу. Після другого асисту Ляльки шайбу у ворота переправив Геворкян. Арбітри передивлялися момент на предмет гри ковзаном від Михайла, але зрештою зафіксували взяття воріт. Зважаючи на ракурси з трансляції, це рішення важко як піддавати критиці, так і погодитися з ним.

До другої перерви столичні хокеїсти зуміли скоротити різницю у рахунку. Панченко кидком у кут змусив вперше у цій зустрічі капітулювати Захарченка.

У третій 20-хвилинці господарі «засушили» гру, а киянам все ніяк не вдавалося закинути рятівну шайбу. За 3:25 до її завершення наша команда заробила більшість. Її кінцівку «Кепіталз» проводили 6х4 й майже одразу зрівняли рахунок. Після накидання Берднікса Кривоножкін спрямував шайбу на Панченка, який спокійно вразив порожні ворота.

Тож, далі на арені «Айсберг» глядачів очікував овертайм. За доволі гострої гри з обох боків на 8-ій хвилині шанс пограти у більшості отримали господарі, і зуміли його конвертувати у переможну шайбу. Лялька скористався метушнею на п’ятачку гостей й перевів серію у сьомий поєдинок. 11-го квітня команди визначать чемпіона на арені «Шалетт» у Києві.