6-те січня, 18:00, м. Київ, Палац спорту. Трансляція: MEGOGO, YouTube ФХУ

Ігрову програму у новому році підопічні Вадима Шахрайчука відкриватимуть для себе київським дербі проти «Сокола».

У рамках чемпіонату команди тричі зустрічалися між собою й мають цікаві показники за підсумками звітних протистоянь. «Сокіл» двічі здобував перемоги, але обидва рази це ставалося у серії булітів завдяки надійній грі Богдана Дьяченка.

Єдина звитяга в основний час була зафіксована в останній зустрічі суперників, яка відбулася 25-го листопада. При чому, тоді підопічні Олега Шафаренка були попереду з рахунком 2:0, але «Кепіталз» зуміли відповісти одразу трьома закинутими шайбами. Відповідно, саме команда Вадима Шахрайчука нині має кращий очковий баланс в очний зустрічах: п’ять проти чотирьох.

Відзначимо, що до нинішнього матчу команди підходять на другій та третій позиціях турнірної таблиці. «Соколята» провели 19 матчів, в яких заробили 39 очок. Натомість, «Київ Кепіталз» мають 38 балів за підсумками 17-ти зустрічей.

Серед трансферних новин напередодні поєдинку маємо відзначити нове підписання для команди Вадима Шахрайчука, яка поповнила свій склад Данилом Бабчуком. 23-річний захичник розпочинав сезон у складі «Кременчука», а у завтрашньому матчі він матиме змогу дебютувати у складі киян.

Минулий рік команди завершили не найкращим чином. «Кепіталз» у виїзній зустрічі поступилися «Кременчуку», перервавши серію з семи звитяг поспіль. Натомість, «соколята» здобували вікторію в основний час майже місяць тому, здолавши «Берсерків». Водночас, після того на команду очікувала перемога у булітній серії над «Кременчуком», а також поразки від «Тризуба» та «Дніпра» (в одесі кияни також поступилися у серії булітів).

Тож, бажання перемогти в обидвох суперників буде дуже великим, зважаючи на щільність боротьби у турнірній таблиці. Та і хіба буває інакше у київських дербі?!

Додамо, що стартовий поєдинок 20-го туру відбувся минулоріч. У ньому «Кременчук» здолав «Берсерків». Натомість 5-6 січня відбудуться два поєдинки між «Тризубом» та «Дніпром». Завтра команди дограватимуть зустріч, яка розпочалася в Одесі, але з технічних причин у ній було зіграно лише один період.