Поєдинок 1. 25 листопада, 20:30, м. Київ, Палац Спорту. Трансляція: YouTube ФХУ

Поєдинок 2. 26 листопада, 13:30, м. Київ, Палац Спорту. Трансляція: YouTube ФХУ

Чемпіонату України з хокею серед жіночих команд бути! Ця теза є найважливішою у прев’ю старту сьомого за ліком чемпіонату, який запланований на сьогодні. Спареними турами у Києві та Одесі турнір відновиться після паузи у попередньому сезоні, пов’язаної з повномасштабним вторгненням росії.

Чемпіонат складатиметься з 12-ти матчів для кожної команди, які будуть проводитися у форматі шести зіграних турів. Першим суперником для підопічних Євгена Аліпова стане «Придніпровськ».

Обидві команди поєднують у своєму cкладі виконавиць з інших колективів, які раніше представляли Київ та Дніпро. Мова про «Україночку, «Дніпровські Білки» та «Королеви Дніпра». Звичайно, для збільшення кількості виконавиць у власному ростері Євген Аліпов та Олександр Лаломов додали й перспективних хокеїсток з місцевих ДЮСШ.

Загалом, в якості більш досвідченого можна відзначити саме склад дніпрянок. У ньому присутні одразу четверо хокеїсток, яким вже виповнилося 30 і більше років, а найстаршою серед них є 45-річна Юлія Роженко. Втім кістяк «Придніпровська» складають дійсно молоді гравчині. Серед тонкощів заявки можемо відзначити й голкіперську ланку. За неї у команді Олександра Лаломова відповідальна лише 17-річна Дар’я Молдован.

Водночас, у складі киянок найбільш досвідченою є 27-річна нападниця Анна Горбач. Євген Аліпов багато ігрового часу має відводити молодим гравчиням, адже таких також чимало у складі. Яскравим прикладом є воротарська позиція, де поруч з 23-річною Іриною Заїченко перебувають двоє гравчинь 2010 р.н.

Однак з багатьма хокеїстками наставник «Кепіталз» дуже добре знайомий завдяки роботі як на клубному рівні, так і у збірній. Зрештою, п’ятьох гравчинь нашої команди (Ірина Заїченко, сестри Аліпови, Ангеліна Майфельд та Юлія Добровольська) сайт ФХУ вніс до ТОР-10 у прев’ю до сезону. Тож, будемо бажати жіночий команді «Київ Кепіталз» вдалого старту!