Підопічні Вадима Шахрайчука не зуміли перервати серію поразок у поєдинках з командою Олега Шафаренка.

«Київ Кепіталз» (Київ) – «Сокіл» (Київ) – 2:3 (1:1; 1:1; 0:1)

Шайби: 1:0 – Черненко (Берднікс, Куцевич, більшість), 02:38; 1:1 – Захаров (Бабинець, Благий, більшість), 06:55; 1:2 – Бородай (Слюсар, Разумов), 29:19; 2:2 – Кривоножкін (Берднікс, Таран), 39:11; 2:3 – Чердак (Бородай, меншість), 53:18

«Київ Кепіталз»: Борис Бабік; Костянтин Рябенко – Еету Моксунен Владислав Куцевич – Сергій Черненко (с) – Ярослав Панченко; Тимур Лапко – Деніс Берднікс, Андрій Кривоножкін – Євген Секірко – Микита Олійник; Павло Таран – Данило Бабчук, Данило Тищенко – Микола Дворник – Владислав Луговий; Олександр Древаль – Валентин Сірченко, Денис Плесовських – Єгор Безуглий – Олександр Койда
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

«Cокіл»: Олег Петров; Всеволод Толстушко – Олександр Філімонов, Максим Разумов – Руслан Ромащенко – Володимир Чердак; Артем Бондарєв – Микита Полоницький, Роман Благий (с) – Віктор Захаров – Сергій Бабинець; Павло Дворецький – Володимир Алексюк, Ігор Слюсар – Василь-Юрій Качан – Денис Бородай; Данил Римар – Денис Гайдук, Євгеній Говорушко – Ілля Собченко – Максим Жеребко
Головний тренер: Олег Шафаренко

Перед дербі господарі отримали гарну новину у вигляді повернення Павла Тарана. Це мало неабияк допомогти команді у захисних діях. Варто відзначити, що до сьогоднішньої зустрічі суперники підійшли у досить бойових складах, що бувало далеко не завжди. Ще одним приємним поверненням для «Кепіталз» стали і вболівальники, які у досить великій кількості зібралися на трибунах Палацу спорту.

Щодо подій на льоду, то варто відзначити, що команда Вадима Шахрайчука досить швидко зуміла вийти вперед, реалізувавши свою першу ж більшість. Берднікс виконав кидок здалеку, а Черненко найкраще зорієнтувався на добиванні серед скупчення гравців.

Трохи пізніше тією самою монетою відповіли й підопічні Олега Шафаренка, реалізувавши й свою перевагу в одного хокеїста. Чудову триходівку розіграли Благий, Бабинець і Захаров. Саме Віктору вдалося завершити старання партнерів результативним кидком.

Номінальні гості мали ще дві нагоди пограти у більшості й провели ці чотири хвилини досить гостро. Втім, завдяки чудовій роботі Бабіка рахунок залишився незмінним.

Другу 20-хвилинку активніше розпочали «Кепіталз», організувавши справжній штурм воріт суперників. Щоправда, чудовими діями на останньому рубежі відповів і Петров.

Натомість, закинути у середині періоду вдалося «Соколу». Бородай скористався пасом Слюсаря й по черзі розібрався з Моксуненом та Бабіком, вразивши порожні ворота.

За 49 секунд до другої перерви команда Вадима Шахрайчука зуміла вирівняти показники на табло. Кривоножкін отримав шайбу після накидання Берднікса на п’ятачок й перехитрив Петрова, оформивши своє 27-ме взяття воріт у сезоні.

Ключовий момент у зустрічі відбувся на 54-ій хвилині. Номінальні господарі отримали змогу пограти у більшості, однак, внаслідок нереалізації своїх моментів пропустили гол від суперників. Бородай вибіг віч-на-віч з Бабіком, і якщо з кидком Дениса словацький воротар впорався, то проти добивання Чердака був безсилим.

За 44 секунди до завершення основного часу «Кепіталз» завдяки вилученню Слюсаря отримали шанс пограти у більшості, і зробили її подвійною, знявши Бабіка. Втім, дотиснути суперника не вдалося. Таким чином наша команда зазнала п’ятої поразки у сезоні від підопічних Олега Шафаренка.

Відзначимо, що вже першого березня розпочнеться півфінальна серія плей-офф між «Соколом» та «Кепіталз». Натомість, в іншій парі «Кременчук» протистоятиме «Дніпру».