Підопічні Вадима Шахрайчука втретє у сезоні впевнено розібралися з командою Павла Легачева, вперше зробивши це на льоду київського Палацу спорту.

«Київ Кепіталз» (Київ) – «Харківські Берсерки» (Харків) – 13:0 (5:0, 3:0, 5:0)

Шайби: 1:0 – Панченко (Черненко), 00:40; 2:0 – Таран (Олійник, Дворник), 07:31; 3:0 – Кривоножкін (Олійник, Дворник), 10:31; 4:0 – Панченко (Куцевич, Рябенко), 11:30; 5:0 – Таран (Кривоножкін), 14:06; 6:0 – Кривоножкін (Олійник, Луговий, більшість), 21:14; 7:0 – Куцевич (Рябенко, меншість), 24:42; 8:0 – Тищенко (Койда), 34:41; 9:0 – Дворник (Кривоножкін, Олійник), 41:33; 10:0 – Луговий (Валькун, Плесовських), 55:16; 11:0 – Панченко (Черненко), 55:49; 12:0 – Таран (Сірченко), 56:14; 13:0 – Тищенко (Койда), 59:52.

«Київ Кепіталз»: Борис Бабік (Назар Бойко, 20:00); Костянтин Рябенко – Деніс Берднікс, Владислав Куцевич – Сергій Черненко (с) – Ярослав Панченко; Павло Таран – Валентин Сірченко, Андрій Кривоножкін – Микола Дворник – Микита Олійник; Тимур Лапко – Еету Моксунен, Олександр Койда – Данило Тищенко – Владислав Луговий; Антон Сичинський – Денис Хонін, Олександр Древаль – Олександр Валькун – Денис Плесовських
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

«Харківські Берсерки»: Захар Касатонов (Тарас Мурин, 22:40); Расім Абдуллаєв – Денис Наливайко, Олександр Резюк – Єгор Безуглий (с) – Валентин Мурин; Дмитро Кльонов – Андрій Обремський, Тарас Карнаух – Денис Осадчий – Даніїл Дуюн; Богдан Піддубний, Даніїл Деркач – Денис Бондарцев – Даніїл Мазур; Олег Ружицький
Головний тренер: Павло Легачев

На правах фаворитів господарі льоду одразу взяли ініціативу у свої руки. Панченко відзначився сольним проходом, оформивши свою ювілейну десяту закинуту шайбу у чемпіонаті.

У першій половині стартового періоду «Кепіталз» подвоїли свій гандикап. Після асистентської феєрії у матчі з «Тризубом» Олійник продовжив віддавати чудові передачі на партнерів. Цього разу пасом скористався Таран, який технічно розібрався з Касатоновим, відправивши шайбу у порожні володіння слобожанців.

Пара Дворник – Олійник вирішила не зупинятися й організувала ще один результативний наступ для «столичних». Втім на цей раз їхні зусилля втілив у шайбу автор хет-трику у попередній зустрічі – Андрій Кривоножкін.

Свою дев’яту результативну передачу у сезоні віддав й Куцевич. «Кепіталз» провели чудову швидкісну атаку, яку після пасу Владислава 11-ою шайбою у сезоні завершив Панченко, оформивши дубль у цій зустрічі.

До першої перерви побувала у воротах Касатонова і п’ята шайба. Таран вирішив не відставати від Панченка й також записав на свій рахунок дубль. Окремо відзначимо те, що вже у другій зустрічі поспіль Павло відзначився завдяки кидку з далекої відстані.

Результативним видався для «Кепіталз» й старт другого періоду. Кривоножкін додав своє прізвище до когорти «дублерів», майстерно розібравшись з Касатоновим на п’ятачку. Після цього Павло Легачев прийняв рішення випустити на останній рубіж Тараса Мурина. Відзначимо, що саме завдяки цій атаці кияни вперше у зустрічі реалізували більшість, а Олійник оформив одинадцятий асист у чемпіонаті.

Команда Вадима Шахрайчука продовжила забивати завдяки зусиллям Куцевича. Владислав спочатку розібрався з Наливайком, а потім залишив не при справах Тараса Мурина.

Відзначився закинутою шайбою і Тищенко. Данило в ефектному стилі переграв Тараса Мурина, збільшивши перевагу господарів до восьми закинутих шайб.

І у третьому періоді киянам знадобилося трохи більше 90-та секунд, щоб відзначитися. Дворник оформив свою першу шайбу у зустрічі, а Олійник записав на свій баланс асистентський покер.

Доволі неквапливий темп заключного періоду розбавив період з 56-ої по 57-му хвилини. Всього 58 секунд знадобилося Луговому, аби закинути 10-ту шайбу в зустрічі, а у цьому його підтримали Панченко і Таран, які оформили по хет-трику. Завершив лік голам у цій зустрічі Тищенко, який залишив лід з оформленим дублем.

У підсумку ця звитяга стала найбільш розгромною в історії «Київ Кепіталз» та дозволила команді вийти на друге місце у турнірній таблиці, наздогнавши «Сокіл» за набраними очками. Однак завтра команда Олега Шафаренка проведе матч сьомого туру проти «Тризуба».

У свою чергу, наступний поєдинок «Київ Кепіталз» зіграють 30-го жовтня.