Підопічні Вадима Шахрайчука оформили ще одну впевнену звитягу над командою Павла Легачева.

«Харківські Берсерки» (Харків) – «Київ Кепіталз» (Київ) – 2:9 (0:3, 0:5, 2:1)

Шайби: 0:1 – Тищенко (Лапко, Кривоножкін), 15:39; 0:2 – Панченко (Койда, Берднікс), 17:43; 0:3 – Кривоножкін (Таран, Олійник, більшість), 19:29; 0:4 – Кривоножкін (Олійник, Дворник), 20:48; 0:5 – Тищенко (Валькун, Сірченко), 24:23; 0:6 – Тищенко (Секірко, Кривоножкін), 26:49; 0:7 – Дворник (Таран, Тищенко, меншість), 36:43; 0:8 – Тищенко (Секірко, Луговий), 34:41; 1:8 – Карнаух (Мазур), 46:51; 1:9 – Куцевич, 51:52; 2:9 – Осадчий (Обремський, Коновалов), 59:56

«Харківські Берсерки»: Тарас Мурин (Назарій Сушак, 22:40); Расім Абдуллаєв – Богдан Піддубний, Денис Осадчий – Єгор Безуглий (с) – Валентин Мурин; Дмитро Кленов – Ілля Пруський, Олександр Резюк – Нікіта Бєлік – Даніїл Дуюн; Андрій Обремський – Анатолій Резюк, Даніїл Деркач –Тарас Карнаух – Даніїл Мазур; Олег Ружицький
Головний тренер: Павло Легачев

«Київ Кепіталз»: Борис Бабік (Ярослав Андрійчук, 20:00); Костянтин Рябенко – Деніс Берднікс, Владислав Куцевич – Сергій Черненко (с) – Ярослав Панченко; Валентин Сірченко – Павло Таран, Андрій Кривоножкін – Микола Дворник – Микита Олійник; Колін Уітт – Еету Моксунен, Владислав Луговий – Євген Секірко – Данило Тищенко; Тимур Лапко – Антон Сичинський, Олександр Валькун – Денис Плесовських – Олександр Койда
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

Сьогодні зранку підопічні Вадима Шахрайчука взяли курс до Вінниці. В гості до «Берсерків» кияни приїхали у статусі фаворитів. Впродовж перших 15-ти хвилин харків’ян вдавалося стримувати атаки суперників. Однак до першої перерви шайба побувала у воротах Тараса Мурина одразу тричі.

Спочатку Тищенко відгукнувся на пас Кривоножкіна й чудово розібрався на п’ятаку, перегравши Тараса Мурина. Далі справу до своїх рук взяв Панченко. Найкращий бомбардир чемпіонату відзначився 17-ою закинутою шайбою у сезоні, подвоївши перевагу гостей. До перерви Тищенко встиг повернути «борг» Кривоножкіну й сам виступив у ролі асистента для Андрія. Останній з першої спроби не переграв кіпера харків’ян, але вдало зіграв на добиванні.

Другий період у воротах киян розпочав Андрійчук, який змінив Бабіка, а на льоду досить швидко було оформлено перший дубль у зустрічі. Його автором став той-таки Кривоножкін. На цей раз нападник «Кепіталз» вдало зіграв на добиванні після кидка від Панченка.

Натомість, далі за справу взявся Тищенко. Свою другу шайбу Данило закинув після потужного кидка у дев’ятку. Після цього зміна воротаря відбулася й у складі господарів. Замість Тараса Мурина у гру увійшов Сушак.

Втім досить швидко Тищенко засмутив і його. Захисники «Берсерків» залишили багато простору перед Данилом, а форвард «Кепіталз» вміло цим скористався, відзначившись ще одним кидком у верхній кут воріт.

Додав своє прізвище до статистики й Дворник. Микола результативно завершив швидку атаку команди Вадима Шахрайчука під час її перебування у меншості, знову відправивши шайбу в дев’ятку воріт «Харківських Берсерків».

Завершилася друга двадцятихвилинка оформленням покеру. За 11 секунд до другої перерви свою четверту шайбу у зустрічі закинув невгамовний Тищенко, записавши до свого активу половину командного доробку.

У третьому періоді підопічні Павла Легачева вперше у рамках чемпіонату зуміли відзначитися у воротах «Кепіталз». Мазур виграв вкидання, а Карнаух відправив шайбу у кут воріт Андрійчука.

Щоправда, не залишився осторонь бомбардирських звитяг у Вінниці й герой матчу проти «Дніпра» Владислав Куцевич. Форвард «столичних» самотужки розібрався з захистом суперників, повернувши гостям перевагу у вісім шайб.

Невеличкою розрадою для слобожанців стало те, що підсумкову перемогу у третій двадцятихвилинці здобули саме вони. На останніх секундах Осадчий вдруге засмутив Андрійчука, встановивши остаточний рахунок у зустрічі.

Таким чином, підопічні Вадима Шайхрайчука закріпилися на другій сходинці, набравши 26-ть очок. Натомість, харків’яни з чотирма балами залишилася на шостій позиції.

Свій наступний матч «Київ Кепіталз» проведуть 25-го листопада на льоду столичного Палацу спорту. У рамках дербі наша команда протистоятиме «Соколу».