Підопічні Вадима Шахрайчука завершили вояж до Одеси поразкою в овертаймі.

«Дніпро» (Херсон) – «Київ Кепіталз» (Київ) – 3:2, ОТ (1:1; 1:1; 0:0; 1:0)
Шайби:
0:1 – Кривоножкін (Олійник, Луговий, більшість), 08:39; 1:1 – Пойманов (Кобильник, Варава, більшість), 18:01; 2:1 – Cтецюра (Крикля, Ратушний, більшість), 21:38; 2:2 – Берднікс (Олійник), 38:46; 3:2 – Сидоренко (Варава), 61:38

«Дніпро»: Едуард Захарченко; Гліб Варава – Євген Ратушний, Микита Сидоренко – Ілля Крикля – Сергій Стецюра; Расім Абдуллаєв – Антон Стоцький, Михайло Цюра – Ілля Щербак – Дмитро Кобильник; Артем Портной – Кирило Бортніков, Дмитро Мосюк – Сергій Пойманов – Дмитро Сапожнік; Руслан Бойко, Арсен Олійник – Іван Омельчук – Костянтин Яценко
Головний тренер: Олександр Бобкін

«Київ Кепіталз»: Борис Бабік; Павло Таран – Деніс Берднікс, Владислав Куцевич – Сергій Черненко (с) – Ярослав Панченко; Еету Моксунен – Костянтин Рябенко, Андрій Кривоножкін – Владислав Луговий – Микита Олійник; Валентин Сірченко – Тимур Лапко, Микола Дворник – Євген Секірко – Данило Тищенко; Олександр Койда, Олександр Валькун – Єгор Безуглий – Олександр Древаль
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

До зустрічі команди підійшли у складах близьких до оптимальних. Зокрема, кияни у порівнянні з поєдинком у Кременчуці могли розраховувати на Секірка, Рябенка і Тарана, які повернулися після хвороби. Однак через високу температуру не зміг вийти на лід Бабчук.

Як і у попередній зустрічі, «Кепіталз» реалізували першу ж більшість. Олійник прострілив, а Кривоножкін випередив Вараву, з близької відстані переправивши шайбу у ворота Захарченка. Відзначимо, що для Микити цей асист став 27-м, а Андрій записав до свого активу 22-й гол.

На 12-й хвилині ще кращу нагоду отримали «щуки». Після вилучень Безуглого і Тарана команда Олександра Бобкіна мала 85 секунд для гри 5х3, але гості вдало відпрацювали у захисті.

Втім на перерву суперники пішли за рівного рахунку, оскільки херсонці одну зі своїх більшостей, все ж, реалізували. Кобильник віддав на Пойманова, і той потужним кидком у кут воріт залишив Бабіка не при справах.

На старті другого періоду «Дніпро» вперше вийшов вперед. І знову це сталося завдяки грі 5х4. Крикля прострілив на п’ятачок, а Стецюра випередив Берднікса, вдруге вразивши володіння Бабіка.

У свою чергу, підопічні Вадима Шахрайчука впоралися з роллю тих, хто має відіграватися до перерви. Наприкінці другої 20-хвилинки Берднікс віддавав прострільну передачу на Кривоножкіна, але Абдуллаєв підставив під шайбу свою ключку, не залишивши шансів Захарченку.

Зрештою, третій період також завершився нічийним результатом, але цього разу – безгольовим. Тож, на «Кепіталз» втретє у сезоні і вперше не у матчі з «Соколом» очікував овертайм.

Однак, тривав додатковий час менше двох хвилин. Сидоренко після ефектного сольного проходу кидком з гострого кута переграв Бабіка, подарувавши «щукам» третю у сезоні звитягу у протистоянні з киянами.

Відзначимо, що після такого результату команди зрівнялися за очковими показниками, набравши по 48 балів. Однак вище (на третій сходинці) у турнірній таблиці завдяки додатковим показникам перебуває команда Олександра Бобкіна.

Додамо, що наступний календарний поєдинок для суперників знову стане очним. На цей раз «Дніпро» приїде до Києва, де у суботу зустрінеться з «Кепіталз» на льоду місцевого Палацу спорту.