19 жовтня, 18:00, м. Київ, Палац спорту. Трансляція: телеканал «SportYouTube ФХУ

Команда з Полтавщини стане останнім суперником підопічних Вадима Шахрайчука у рамках першого кола чемпіонату. Нині «столичні» мають сім очок у своєму активі за підсумками чотирьох проведених поєдинків. І якщо протистояння з «Тризубом» та «Харківськими Берсерками» киянам далися просто, то у зустрічах з двома представниками групи лідерів їм вдалося здобути одне очко.

Водночас, команда Дмитра Сумця набрала 10 балів у п’яти матчах, здобувши чотири очки за підсумками двох зустрічей з «Дніпром» та однією з «Соколом».

Тож, за втраченими очками команди мають рівновагу, що ще збільшує напругу перед очним протистоянням. Зазначимо, що восени суперники вже зустрічалися між собою у рамках Кубка України на льоду арени «Айсберг». Тоді кременчуківці взяли гору з рахунком 4:1.

Перед матчем суперники мали різний графік. Кияни отримали дев’ятиденну паузу. Натомість, команда з «Полтавщини» чотири дні тому проводила згаданий поєдинок з «Дніпром» на льоду одеського Палацу спорту.

До матчу «Кепіталз» підходять з поповненням у складі. До ростеру киян додався латвійський легіонер Деніс Берднікс. Свого часу захисник вже виступав у чемпіонаті України за «Краматорськ». Однак вже сьогодні матиме змогу дебютувати у футболці нашої команди.

Щодо інших пар туру, то маємо відзначити, що звітний матч стане продовженням програми п’ятого туру. Вчора «Сокіл» здолав «Дніпро» з рахунком 4:1 й зміцнив лідерські позиції. Тож сьогодні очікуємо на інший двобій серед представників ТОР-4. Окрім того, у п’ятницю відбудеться ще один поєдинок на льоду столичного Палацу спорту, в якому «Тризуб» та «Берсерки» боротимуться за першу звитягу у сезоні.