11-те січня, 18:00, м. Київ, Палац спорту. Трансляція: MEGOGO, YouTube ФХУ

До звітної зустрічі команди підходять на другій та третій сходинках турнірної таблиці. Представники Полтавщини провели на два матчі більше за своїх суперників й мають перевагу у три очки.

Новий рік команди поки що проводять без перемог. «Київ Кепіталз» зазнали поразки у дербі від «Сокола», а «Кременчук» ще не виходив на лід в офіційних матчах.

Останній поєдинок підопічні Дмитра Сумця провели саме з киянами на арені «Айсберг», здобувши другу домашню перемогу над «Кепіталз» у сезоні. Серед приємної для себе традиції у зустрічах на власному льоду кременчуківці можуть відзначити стабільно високу результативність (по 5 закинутих шайб).

Щодо київських матчів, то тут дві звитяги на свій рахунок записала команда Вадима Шахрайчука. До слова, на льоду Палацу спорту відбулися як найрозгромніший, так і найбільш запеклий поєдинки між цими командами. У жовтні «Кепіталз» перемогли з рахунком 6:0, а у грудні мінімально здолали своїх суперників – 2:1.

Цікаво, що у цьому матчі вперше зі своєю колишньою командою зустрінеться новачок киян Данило Бабчук. Нагадаємо, що 2023-й рік захисник провів саме у складі «Кременчука».

Цікавою обіцяє бути боротьба між головними бомбардирами команд та чемпіонату загалом – Ярославом Панченком та Віталієм Лялькою. Форвард киян має у своєму активі 24 голи, а капітан кременчуківців – 23. Тож, зайвий раз буле цікаво подивитися на очне протистояння атакувальних ланок, в яких вони виступають.

Щодо інших зустрічей туру, то відзначимо, що вчора «Сокіл» здолав «Дніпро» з рахунком 3:1, а 12-13-го січня «Тризуб» проведе два матчі проти ШВСМ Колос «Берсерки-Патріот», які нещодавно оголосили про зміну назви та офіційно почали представляти Вінницю.