3-тє грудня, 18:00, м. Київ, Палац спорту. Трансляція: MEGOGO, YouTube ФХУ

Після незапланованої паузи підопічні Вадима Шахрайчука знову повертаються до гри. Цього тижня кияни мали провести два поєдинки проти «Дніпра» в Одесі, але з технічних причин організувати їх у місцевому Палаці спорту не вийшло. Тож, «Кепіталз» зіграють на власному льоду. Суперником нашої команди стане «Кременчук».

Серед останніх новин можемо відзначити досить цікавий обмін гравцями між командою з Полтавщини та вже згаданим «Дніпром». До стану херсонців вирушив захисник Гліб Варава, а склад колективу Дмитра Сумця поповнив форвард Дмитро Попережай.

Щодо «Кепіталз», то тут варто поділитися інформацією про лазарет. Пошкодження на тренуванні зазнав американець Колін Уітт, який найближчим часом проходитиме процес відновлення.

Щодо очних матчів між командами, то можемо відзначити, що їх до сьогоднішнього дня відбулося рівно три. Кожного разу переможцями ставали господарі. Таким чином, розпочалася історія протистоянь з кубкового поєдинку, де «Кременчук» на рідній арені «Айсберг» переміг з рахунком 4:1.

19-го жовтня суперники провели першу очну зустріч у рамках чемпіонату. У Києві підопічні Вадима Шахрайчука впевнено розібралися зі своїми опонентами – 6:0, а Борис Бабік оформив яскравий шаутаут. Відзначимо, що ця звитяга стала першою для «Кепіталз» у протистояннях з представникам ТОР-4.

Останній поєдинок між командами відбувся 4-го листопада й фактично тривав більше шести годин через дві повітряних тривоги. Підопічні Дмитра Сумця були краще готовими до таких умов й взяли гору з рахунком 5:2.

Відзначимо, що до нинішнього поєдинку «Кепіталз» підходять в якості лідерів турнірної таблиці. Після 13-ти проведених матчів в їхньому активі 29 очок. У свою чергу, «Кременчук» набрав на один пункт менш після 14-ти зустрічей.

У рамках цього 15-го туру вже відбувся один поєдинок. «Тризуб» втретє у сезоні переграв «Харківських Берсерків». Цього разу на виїзді. Натомість, сьогодні у рамках денної програми на лід столичного Палацу спорту вийдуть «Сокіл» та «Дніпро».