24-те грудня, 14:00, м. Київ, Палац спорту. Трансляція: MEGOGO, YouTube ФХУ

Відпочивати після зустрічі з «Тризубом» підопічним Вадима Шахрайчука не доведеться. Звитяга над «Тризубом» дозволила «Кепіталз» піднятися на друге місце, але команда має й надалі набирати очки, щоб зміцнювати свої позиції. У свою чергу, «Харківські Берсерки» свою зустріч провели у п’ятницю, зазнавши поразки від «Дніпра».

Впродовж чемпіонату команди тричі зустрічалися між собою. Кожного разу перемогу над суперником святкувала наша команда – 6:0 та 9:2 у виїзних зустрічах та рекордні 13:0 на льоду київського Палацу спорту.

Безумовно, фаворитом до матчу підходять саме «Київ Кепіталз» й неодмінно свій шанс проявити отримають молоді хокеїсти. Водночас, і бомбардири команди на чолі з Панченком прагнутимуть покращити свій доробок.

Водночас, для слобожанців, які нині перебувають на останній сходинці, кожен матч є викликом, аби довести, що вони здатні на більше.

Звичайно, напередодні Різдва всім хочеться зустріти свято у гарному настрої. Тож, мотивація у команд має бути підвищеною.

Відзначимо, що в інших матчах 17-го туру «Кременчук» завітає у гості до «Дніпра», а «Сокіл» та «Тризуб» поміряються силами у рамках київського дербі.