26 жовтня, 18:00, м. Київ, Палац спорту. Трансляція: MEGOGO, YouTube ФХУ

Сьогодні до підопічних Вадима Шахрайчука вперше у сезоні завітають гості з Харкова. Загалом, цей поєдинок стане третім очним у сезоні між колективами.

Вперше суперники зустрілися на льоду кременчуцького «Айсберга» у рамках Кубка України. Цей матч став дебютним в історії «Кепіталз», а вболівальники побачили надрезультативний хокей. У підсумку кияни перемогли з рахунком 11:2.

Вдруге команди провели очне протистояння вже у Вінниці. Закинутих шайб було значно менше («Кепіталз» здобули перемогу з рахунком 6:0), але оформлений шатаут явно потішив нашого кіпера Бориса Бабіка.

Найкращим бомбардиром команди Вадима Шахрайчука у цих поєдинках став Ярослав Панченко, який оформив одразу п’ять закинутих шайб. Зрештою, продовжує Панченко лідирувати і у рейтингу бомбардирів чемпіонату, оформивши 15 результативних дій (9+6). Відзначимо, що до ТОР-10 за цими показниками входять ще четверо хокеїстів «Кепіталз»: Микола Дворник (3+7), Микита Олійник (2+8), Сергій Черненко (3+6) та Владислав Куцевич (1+8).

Відзначимо, що нині «Київ Кепіталз» посідають третє місце, відстаючи від «Дніпра», який провів одним матчем більше, на одне очко. Також додамо, що саме дві київські команди є найбільш результативними цього сезону – «Сокіл» та «Кепіталз» (по 33 закинутих шайби). Однак підопічні Олега Шафаренка пропустили на одну шайбу менше.

Щодо «Берсерків», то команда Павла Легачева є єдиним колективом, який не перемагав цього сезону, здобувши одне очко у виїзному матчі з «Дніпром». Нині харків’яни замикають турнірну таблицю. Звичайно, фаворитами протистояння є господарі, але свій статус необхідно підкріплювати діями на льоду.

Окрім нашого поєдинку у рамках сьомого туру цього тижня буде зіграно ще одну зустріч. «Дніпро» та Кременчук свій матч провели раніше, а «Сокіл» та «Тризуб» вийдуть на лід Палацу спорту завтра.