19 листопада, 18:00, м. Київ, Палац спорту. Трансляція: MEGOGO, YouTube ФХУ

Підопічні Вадима Шахрайчука вдруге у сезоні зустрінуться з володарем бронзових нагород попереднього чемпіонату.

Саме у протистоянні з командою Олександра Бобкіна кияни відкривали сезон. На льоду столичного Палацу спорту господарі поступилися з рахунком 1:3. Цей поєдинок й досі залишається єдиним в історії між обома суперниками.

До зустрічі команди підходять у трохи різних кондиціях. Після паузи на матчі збірної «Кепіталз» у дуже складному матчі здолали «Тризуб» – 4:2. Натомість, «щуки» 11-й тур пропускали через перенесений поєдинок проти «Харківських Берсерків». Однак до паузи їм вдалося здолати «Сокіл» у домашній зустрічі, що призвело до першої поразки у сезоні нинішнього лідера турнірної таблиці.

Очне протистояння є дуже важливим і з турнірної точки зору. Нині команди мають рівну кількість набраних балів, але херсонці провели на один матч менше. Тож, кияни матимуть змогу взяти реванш й випередити суперників, перемістившись на друге місце. Натомість, «Дніпро» може збільшити очкову перевагу над підопічними Вадима Шахрайчука.

Цікавими обіцяють вийти й очні протиборства на кожній з позиції. Зокрема, команда Олександра Бобкіна спробує втримати лідера таблиці голеадорів Ярослава Панченка, який закинув 14 шайб. Натомість, і у «Дніпра» в гарній формі перебуває дует Стецюра-Сидоренко, які на двох 15 разів вражали володіння суперників.

Відзначимо, що один матч у рамках 12-го туру вже відбувся. «Сокіл» у Вінниці зумів переграти «Берсерків» з рахунком 5:2. Натомість, сьогодні о 14:00 у рамках денної програми на лід київського Палацу спорту вийдуть «Тризуб» та «Кременчук».