Підопічні Вадима Шахрайчука вдруге у чемпіонаті поступилися команді Дмитра Сумця на її майданчику.

«Кременчук» – «Київ Кепіталз» – 5:3 (2:0; 1:1; 2:2)

Шайби: 1:0 – Лялька (Брага, Матвієнко), 10:07; 2:0 – Абаджян (Середницький, Ігнатенко), 14:14; 3:0 – Целогородцев (Матвієнко, подвійна більшість), 29:27; 3:1 – Куцевич (Панченко, Берднікс), 37:06; 4:1 – Геворкян (Кривенко, Брага), 50:36; 5:1 – Кривошапкін (меншість), 53:37; 5:2 – Панченко (Черненко, Куцевич), 58:18; 5:3 – Панченко (Черненко, Куцевич, більшість), 58:36

«Кременчук»: Кирило Кучер; Денис Матусевич – Філіп Матвієнко, Віталій Лялька (с) – Артем Целогородцев – Богдан Середницький; Богдан Панков – Дмитро Ігнатенко, Святослав Тимченко – Гліб Кривошапкін – Євген Абаджян; Тимофій Савицький, Максим Максименко – Борис Андрющенко – Михайло Геворкян – Даніїл Кривенко; Нікіта Кругляков, Тимофій Материкін – Ілля Федоров – Владислав Брага – Дмитро Попережай
Головний тренер: Дмитро Сумець

«Київ Кепіталз»: Борис Бабік; Костянтин Рябенко – Деніс Берднікс, Владислав Куцевич – Сергій Черненко (с) – Ярослав Панченко; Еету Моксунен – Павло Таран, Андрій Кривоножкін – Микола Дворник – Микита Олійник; Тимур Лапко – Валентин Сірченко, Євген Секірко – Данило Тищенко – Владислав Луговий; Денис Плесовських, Антон Сичинський – Єгор Безуглий – Олександр Койда – Олександр Валькун
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

У звітній зустрічі підопічні Дмитра Сумця досить швидко захопили ініціативу й на п’ятій хвилині отримали нагоду пограти у більшості. В одному з епізодів Рябенко перервав вихід віч-на-віч від Середницького, перечипивши того ключкою. Господарі заробили буліт, але Бабік зумів впоратися зі спробою від Кривошапкіна.

Однак команда з Полтавщини таки зуміла відкрити рахунок у середині періоду. Лялька першим зорієнтувався на відскоці після кидка Матвієнка й відправив шайбу у володіння Бабіка. Для капітана «Кременчука» це взяття воріт стало 23-м у сезоні.

До першої перерви кременчуківці подвоїли свій гандикап. Ігнатенко віддав зрячу передачу на Абаджяна, а Євген з гострого кута залишив не при справах кіпера киян.

Відзначимо, що за підсумками стартової 20-хвилинки гості заробили два вилучення, якими господарі не скористалися, а вже у другому періоді їм випала нагода пограти 5х3. Подвійну більшість «Кременчук» реалізував завдяки голу Целогородцева. Лялька кинув здалеку, і якщо з його спробою та добивання Матвієнка Бабік впорався, то перед Артемом залишалися лише порожні володіння киян, в які він без проблем поцілив.

Тим не менш, підопічні Вадима Шахрайчука зібралися й скоротили різницю у рахунку. Куцевич кинув здалеку й Кучер не зумів врятувати свої ворота, пропустивши шайбу поміж щитків.

У заключному періоді «Кепіталз» підтиснули своїх суперників. Зокрема, під час гри у більшості. Однак нереалізацією киян скористалася команда Дмитра Сумця. Щойно відзахищавшись у меншості кремечуківці розпочали збільшили переваги зусиллями Геворкяна. Михайло прострілював уздовж воріт, але шайба рикошетом від Лапка повернулася до форварда господарів й той вчетверте вразив ворота Бабіка.

Втім цього вечора відігратися нашій команді не вдалося. Дуже швидко суперник закинув вп’яте. При цьому, зробив це у меншості. Таран помилився після пасу Секірка, а Кривошапкін підхопив шайбу й впевнено реалізував самотужки створений вихід віч-на-віч.

На 58-ій хвилині кияни відквитали одну шайбу завдяки результативному удару Панченка. Ярослав відгукнувся на пас Черненка й вдало зіграв на п’ятаку, наздогнавши Ляльку у рейтингу найкращих бомбардирів з 23-ма шайбами в активі. За 18 секунд перша ланка нападу повторила свої результативні дії й Ярослав очолив список бомбардирів, оформивши дубль. Втім часу, аби наздогнати суперників киянам не вистачило.

Таким чином, «Кременчук» знову виявився сильнішим за «Кепіталс» на арені «Айсберг» й відправився на новорічну паузу в якості лідера турнірної таблиці, здобувши 41-е очко за підсумками 20-ти зустрічей. Кияни посідають третю сходинку з 38-ми балами після 17-ти поєдинків.

Свій наступний поєдинок «Київ Кепіталз» проведуть 6-го січня, а їхнім суперником стане «Сокіл». Натомість, «Кременчук» наступного дня поміряється силами з «Берсерками у виїзній зустрічі.