15 вересня, 18:00, м. Кременчук, «Айсберг». Трансляція: YouTube ФХУ, телеканали «Sport 1», «Sport

До очного протистояння обидві команди підходять у гарному настрої та з перемогами в активі. У своїх попередніх поєдинках кременчуківці та кияни розгромили «Харківських Берсерків» з однаковою різницею у рахунку – +9 (12:3 та 11:2 відповідно). Тож, хто буде делегований до фіналу від групи В буде вирішено сьогодні ввечері.

Особливого представлення команда-господар майбутнього матчу та всього турніру не потребує. Представники Полтавщини є чинними віцечемпіонами країни. Перед стартом сезону на тренерському містку «Кременчука» відбулися зміни. Команду очолив Дмитро Сумець, який змінив на цьому посту Олександра Савицького. Старт у фахівця видався непоганим, але, звичайно, амбіції кременчуцьких хокеїстів пов’язані лише з фіналом.

Задоволеним діями своєї команди у коментарі за підсумками зустрічі з «Харківськими Берсерками» був і Вадим Шахрайчук. За словами наставника, його підопічні відповідального підходили до першого матчу, але мали розуміння, що турнірні перспективи будуть вирішуватися у п’ятничній зустрічі. Безумовно, після яскравого старту скидати обертів кияни не планують.

Для чотирьох хокеїстів «Кепіталз» це протистояння стане зустріччю з колишньою командою. Мова про Валентина Сірченка, Кирила Бондаренка, Миколу Дворника та Микиту Олійника, які свого часу встигли пограти за «Кременчук».

Щодо бомбардирів команд, то у «столичних» маємо відзначити Ярослава Панченка, який оформив покер, а серед кременчуківців одразу троє хокеїстів відзначилися дублями. Серед них: Гліб Варава, Богдан Середницький і Віталій Лялька.

Тож, інтриги перед першим очним двобоєм команд є чимало. Хто з нього вийде переможцем – незабаром дізнаємося.