28-ме січня, 14:00, м. Кременчук, арена «Айсберг». Трансляція: MEGOGO, YouTube ФХУ

У рамках 26-го туру підопічні Вадима Шахрайчука вшосте зустрінуться з командою Дмитра Сумця й втретє завітають до Кременчука.

Специфікою цих протистоянь є те, що у них завжди перемагають господарі. Безумовно, вагомою деталлю є розмір майданчиків, який є досить різним на арені «Айсберг» та у Палаці спорту. Відзначимо, що обидва поєдинки чемпіонату на Полтавщині завершилися з рахунком 5:2 та 5:3. Натомість, у Києві «Кепіталз» перемагали тричі (6:0, 2:1 та 5:3).

Впродовж місяця ця зустріч стане третьою очною для суперників. Цікаво відзначити, що протягом цього часу кожній з команд вдалося записати по одній перемозі до свого активу. При чому, поєдинки завершувалися з однаковим рахунком 5:3.

Щодо бомбардирів у рамках цих протистоянь, то маємо відзначити, що найбільше шайб у складі команди зі столиці закинув Ярослав Панченко. На його рахунку сім голів. Окремо додамо, що форвард киян відзначався у кожному з п’яти матчів. Натомість, у кременчуківців чотири шайби на свій рахунок записав Віталій Лялька. Зрештою, ці хокеїсти нині є й найкращими бомбардирами ліги. Панченко формив 28 голів, а Лялька – 25.

Свої останні календарні матчі «Київ Кепіталз» та «Кременчук» провели проти «Сокола». Підопічні Вадима Шахрайчука два дні тому поступилися з рахунком 2:4, а команда Дмитра Сумця минулої неділі зазнала поразки у серії булітів. Ще один матч, який господарі мали проводити на своєму льоду, випав з їхнього календаря через брак коштів для виїзду у «Берсерків-Патріот».

Тож, найближчої неділі «Київ Кепіталз» спробують переписати серію протистоянь у Кременчуці, а команда з Полтавщини намагатиметься продовжити оформлювати звитяги на власній арені.

В інших матчах туру «Дніпро» прийматиме «Сокіл», а «Тризуб» завітає до «Берсерків-Патріот».