Підопічні Вадима Шахрайчука на власному льоду поступилися бронзовому призеру попереднього сезону – херсонському «Дніпру».

«Київ Кепіталз» (Київ) – «Дніпро» (Херсон) – 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)

Шайби: 0:1 – Стоцький (Крикля, Сидоренко), 19:42; 1:1 – Тищенко (Дворник), 30:52; 1:2 – Сидоренко (Крикля, більшість), 33:55; 1:3 – Алексюк (Сидоренко, Стецюра), 57:11

«Київ Кепіталз»: Борис Бабік; Костянтин Рябенко – Еету Моксунен, Владислав Куцевич – Сергій Черненко – Ярослав Панченко;  Павло Таран – Денис Хонін, Андрій Кривоножкін – Євген Секірко – Микита Олійник; Тимур Лапко – Валентин Сірченко, Олександр Койда – Микола Дворник – Данило Тищенко; Антон Сичинський – Дмитро Утукін, Олександр Древаль – Олександр Валькун – Денис Плесовських
Головний тренер: Вадим Шахрайчук

«Дніпро»: Едуард Захарченко; Антон Стоцький – Євген Ратушний, Микита Сидоренко, Ілля Крикля – Сергій Стецюра; Микита Лєсніков – Валентин Алексюк, Дмитро Кобильник – Сергій Пойманов – Дмитро Попережай; Артем Портной – Руслан Бойко, Ілля Щербак – Михайло Цюра – Дмитро Масюк; Арсеній Олійник – Кирило Бортніков, Олег Паламарчук – Костянтин Яценко – Анатолій Ревука
Головний тренер: Олександр Бобкін

Як вже зазначалося у прев’ю до цієї зустрічі, саме протистояння херсонців та киян носило статус центрального поєдинку першого туру. Не знаємо як пройдуть інші матчі, але цей вдався на славу.

У перерві між Кубком України та чемпіонатом більше льодової роботи мали «Київ Кепіталз», що заохочувало багатьох фахівців віддавати невеличку перевагу щодо прогнозів саме підопічним Вадима Шахрайчука. Однак у силі та класі херсонців навряд доводилося сумніватися, адже саме «Дніпро» є більш досвідченим колективом за участю у чемпіонатах України, завоювавши минулого сезону бронзові нагороди.

Зрештою, суперники мали чимало бажання та нагод розпочати стартовий період вдало, але перше взяття воріт ми побачили наприкінці дебютної двадцятихвилинки. «Дніпряни» провели затяжну атаку, а кияни так і не зуміли відвести загрозу подалі від володінь Бабіка. Найбільш спритним на п’ятаку виявився сьогоднішній іменинник Крикля, який викотив Шайбу на Стоцького. Антон не схибив та зумів відкрити рахунок у зустрічі.

Другий період став єдиним, впродовж якого глядачі побачили одразу дві закинуті шайби. Спочатку «Кепіталз» провели зразкову швидку атаку, в якій відзначилася екс-зв’язка херсонців. Дворник організував вихід 2в1, а Тищенко без проблем розстріляв володіння суперників.

Втім до другої перерви «щуки» знову вийшли вперед. Крикля під час гри у більшості пробив по воротах Бабіка, але кіпер киян впорався з ударом Іллі. Потім після контакту з Куцевичем нападник «Дніпра» збив словацького воротаря «Кепіталз», а Сидоренко вразив вже незахищені ворота. Арбітри уважно передивилися епізод у повторі й зарахували шайбу гостям.

Майже протягом усього третього періоду на табло зберігалася мінімальна перевага «щук», але господарям все ніяк не вдавалося їх наздогнати. Зрештою, на 58-ій хвилині підопічні Олександра Бобкіна вдруге зуміли реалізувати більшість. І знову постаралася перша ланка. Сидоренко вміло знайшов Алексюка перед воротами Бабіка, а Валентин закинув третю шайбу своєї команди, встановивши остаточний рахунок у матчі – 3:1.

Таким чином, саме «Дніпро» стає першим колективом, який здобуває перемогу у новому сезоні чемпіонату України з хокею. Відзначимо, що наступний поєдинок херсонці проведуть четвертого жовтня, а їхніми суперниками стануть «Харківські Берсерки». Натомість, «Київ Кепіталз» наступного дня зустрінуться з «Тризубом».