14-те січня, 14:00, м. Одеса, Палац спорту. Трансляція: MEGOGO, YouTube ФХУ

Підопічні Вадима Шахрайчука у гарному настрої підходять до першого виїзного поєдинку з «Дніпром». Так вже сталося, що різні обставини відтерміновували вояж «Кепіталз» до Південної Пальміри, але маємо надію, що цього разу ніщо не стане на заваді хокейного поєдинку.

Кияни свою останню зустріч провели у четвер, здобувши домашню перемогу над «Кременчуком», яка допомогла їм піднятися на друге місце. Ще однією приємною подією для столичних хокеїстів став приємний тризначний рекорд. Найкращий бомбардир «Кепіталз» Ярослав Панченко оформив свою 25-ту закинуту шайбу у сезоні, яка стала сотою у чемпіонаті для «Кепіталз».

У свою чергу, херсонці днем раніше зустрічалися з «Соколом», який взяв реванш за грудневу поразку в Одесі. Нині підопічні Олександра Бобкіна посідають четверту сходинку. Якщо ми згадали про найкращого голеадора нашої команди, то маємо відзначити й лідера «Дніпра» Микиту Сидоренка, який закинув єдину шайбу у ворота команди Олега Шафаренка й загалом має чудові статистичні показники: 16 голів + 18 передач.

Серед інших цікавих фактів можемо відзначити те, що станом на зараз обидва суперники провели найменшу кількість зустрічей у чемпіонаті. В активі «Дніпра» 18 зіграних поєдинків. Натомість, у «Київ Кепіталз» на один матч більше (такий самий показник мають і «Берсерки-Патріот»).

Відзначимо, що обидва очних матчі між суперниками відбулися на льоду київського Палацу спорту. У них команди обмінялися перемогами. «Щуки» оформили вікторію з рахунком 3:1 у поєдинку-відкритті чемпіонату, а «Кепіталз» взяли реванш за підсумками другої зустрічі – 7:2. Тож, саме поєдинок в Одесі має віддати перевагу за очними звитягами у чемпіонаті одній з команд.

Відзначимо, що в іншому матчі туру «Берсерки-Патріот» у понеділок на домашній арені прийматимуть «Сокіл».