14-те лютого, 17:00, м. Вінниця, Льодовий клуб. Трансляція: MEGOGO, YouTube ФХУ

Підопічні Вадима Шахрайчука виходять на фінішну пряму й готуються до трьох заключних поєдинків регулярного чемпіонату, які команді належатиме провести впродовж 11-ти наступних днів.

Перший з них «Кепіталз» проведуть у Вінниці, де зустрінуться з «Берсерками-Патріот». Вже відомо що з киянами на цей матч не вирушать дискваліфіковані Павло Таран та Сергій Черненко.

Протягом сезону команди провели між собою п’ять зустрічей, і кожного разу переможцями виходили саме столичні хокеїсти. Протистояння у Вінниці завершилися з рахунком 6:0 та 9:2. Натомість, у Києві відбулися найрозгромніший матч команди Вадима Шахрайчука (13:0) та найцікавіший поєдинок між цими командами (6:4), в якому вінничани лідирували 3:0. Ще один домашній поєдинок ознаменувався звитягою «Кепіталз» з рахунком 7:1.

До звітної зустрічі кияни підходять у статусі фаворитів й мають більше мотивації з турнірної точки зору. «Кепіталз» вже гарантували собі потрапляння до зони плей-офф, але ще ведуть боротьбу за якомога вищу сходинку серед четвірки півфіналістів.

У свою чергу, підопічні Павла Легачева в одній зі своїх останніх зустрічей вперше у сезоні здобули вікторію саме на льоду (згадуємо про технічну перемогу над «Соколом»), здолавши «Тризуб». Тож, прагнення чіплятися за результат і з іншими суперниками у вінничан, безумовно, присутня.

Відзначимо, що в іншому матчі туру «Кременчук» у четвер прийматиме «Дніпро». Натомість, «Тризуб» та «Сокіл» свій поєдинок проведуть 22-го лютого.