Хокейний клуб “Київ Кепіталз” висловлює занепокоєність щодо обмежень з допуску глядачів на хокейні матчі, що проводяться в Палаці Спорту в Києві. Незважаючи на розроблений порядок узгодження та проведення спортивних змагань з глядачами Міністерства молоді та спорту України, продовжують діяти наявні заборони залучення людей на трибуни. Проте, на матчах в Києві можливо побачити невстановлену кількість людей під час ігор.

В той же час, музичні концерти та інші культурно-масові заходи, на яких збирається більше 6 000 осіб, відбуваються в Палаці Спорту без перешкод. Такий стан справ змушує нас питати, чи є це умисна спроба? Зазначаємо, що з моменту розробленого Міністерством порядку, дії спрямовані на допуск глядачів на трибуни не відбуваються. Хоча очільник Мінмолодьспорту підкреслював, що допущення глядачів на трибуни допоможе розвивати спортивну галузь, покращить фінансовий стан спортивних організацій та зарядить уболівальників емоціями, які можна отримати лише на стадіоні.

Ми звертаємо увагу Міністерства молоді та спорту України на ситуацію довкола організації матчів з глядачами у київському Палаці Спорту. Закликаємо, відповідальних представників вирішити цю проблему негайно та прозоро, забезпечивши можливості для організації відвідування хокейних матчів, так само, як це дозволяється на інших заходах.